Ключове з життя Львівщини за останню добу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє головне за добу, що потрібно знати жителям Львівщини:

▪️Повітряних тривог в області не було.

▪️Енергетична ситуація на Львівщині дещо покращилася. Зараз одночасно користуватися електроенергією та водою можуть 50% споживачів Львівської області. Перебоїв з постачанням тепла нема. Без електроенергії 718 населених пунктів нашої області, 314 без живлення частково.

Станом на цю годину є можливість подавати світло, воду та тепло у кожну домівку нашої області, але в енергосистемі України не вистачає потужності для цього. Це наслідок масованого ракетного удару, який ворог завдав по всій країні 23 листопада. Нагадаю, усі області живляться від однієї енергосистеми.

▪️Якщо довго нема світла, зарядити ґаджети, загрітися і випити чогось теплого можна у Пунктах Незламності, які розгорнули у всіх районах нашої області. Їхні адреси повідомляють органи місцевого самоврядування. Також оголошення з адресами вивішують у населених пунктах.

▪️Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибула ще 61 людина.

▪️Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 528 осіб.

▪️Поліція області опрацювала 1367 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

▪️На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 20 тисяч 229 людей. На в‘їзд – 18 тисяч 602, з них українців – 17 тисяч 719.

▪️На початку грудня на Львівщині відбудеться найважливіша подія року в економічному житті заходу України – Західноукраїнський Форум Партнерства. Підприємців запрошують взяти участь в Бізнес Експо цього форуму: https://cutt.ly/T1krTTz

Вистоїмо.

Next Post

Топ-3 міфи про патчі під очі

Вже давно патчі стали складовою щоденної б’юті-рутини в багатьох жінок і навіть чоловіків. Такі засоби полюбляють за дієвість і швидкий ефект. Тому патчі під очі обов’язково варто придбати, якщо хочете боротися з першими ознаками старіння, зволожити шкіру навколо очей, приховати втому. Якісну доглядову косметику ви знайдете в магазині PROSTOR. Міфі […]