Кіровоградщина зустріла евакуаційний потяг з Донецької області (відео)

Сьогодні Кіровоградщина зустріла евакуаційний потяг з Донецької області. Про це повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

“Усі служби готувалися відповідально. Разом з віце-прем’єр-міністром Іриною Верещук були біля кожного вагона. Люди втекли з-під обстрілів, чимало натерпілися. Зараз для них важливе бодай тепле слово. Кожному допоможемо, дамо дах над головою, нагодуємо, прихистимо! Дякую усім, особливо ДСНС, волонтерам, Червоному Хресту, комунальним службам, освітянам, соціальним службам Кропивницького, команді ОВА, медикам за оперативну злагоджену роботу! Як завджи – респект «Електротрансу»! Пані Ірина вас впізнала🤝Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі!”, – повідомив голова Кіровоградської ОВА.

Разом ми сильні! Україна переможе!

Next Post

Головне за ніч по областях України

Головне за ніч по регіонах за даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: На ДніпропетровщиніОкупанти вдарили у Криворізькому районі зі ствольної артилерії по двох громадах — Зеленодольській та Широківській. У Кошовому пошкоджена електромережа і село наразі без світла, попередньо без постраждалих. На ХарківщиніУ Циркунах внаслідок обстрілу зайнявся будинок площею 400 […]