Кіоски для “любих друзів” на площі Вічевій у Золочеві?

На площі Вічевій, за кілька метрів від пам’ятника Маркіяну Шашкевичу, роблять мабуть фундамент. Це помітили жителі Золочева та починають піднімати це питання у соцмережах.


Для прикладу:
Kristina Ovsinska пише: «Я от стільки вже читаю коментарів по різні сторони. Закони, кінотеатри, землі історичні, площа Вічева, зневага до Маркіяна Шашкевича, незаконні ігрові апарати …. а от що на рахунок ти кіосків навпроти Рукавички? Ще ніде не бачила щоб хтось це пояснив. Я не проти кінотеатру, навіть за. І понятно що вони там між собою щось не поділили і думаю тому Гриньківу далеко __ на народ… але вже як діло йде за віджимання історичної землі то поясніть чого справа кіоски самовільно розбудовуються, а зліва кінотеатр бомблять мери ? Може хтось мені пояснить»

Депутат Дмитро Колодка, який добре обізнаний у реконструкції міста, адже працював секретарем міської ради, пише у фейсбук, запитуючи міського голову:
“Ігоре! Вкотре запитую тебе як поясниш громаді міста, що у відкоригованій проектно-кошторисній документації по реконструкції площі Вічевої з’явилися три кіоски для “любих друзів”. В первинній документації від 2011 року заслужений архітектор України М.М.Федик їх не проектував (існують і протоколи і відео). Тут теж варто було б збирати віче та кричати про забудову пл. Вічевої чи як?”

Виникає запитання, чому таке різне ставлення міської влади до підприємців, одним продовжують, а у інших через суд хочуть відібрати?

Нагадаємо, що довгий час у Золочеві біля пам’ятника Маркіяну Шашкевичу стояли атракціони, які теж мабуть не бентежили владу.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 20.05.2018

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 20 травня 2018 року Ви дізнаєтеся про таке: – На Золочівщині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Петру Михайлюку. Матері загиблого воїна вручили орден сина. – ВІДБУВСЯ ФОРУМ ГРОМАДЯН ЗОЛОЧЕВА ТА КРАЮ. – У Золочеві відзначили День Європи та День вишиванки. – Так зване «кіно» […]