«Кіборги» звернулися до українців: Ми відходити не збираємося (відео)

kiborguЗахисники донецького аеропорту звернулися до українців. Військові зазначають: відходити з терміналів не збираються і готові відвойовувати українську землю. Інформує Громадське.Запоріжжя.

Позивний «Моха» наголосив, що люди не знають багатьох нюансів, але головне – військові зберігають ситуацію під контролем. А «Байкал» подякував волонтерам, які навіть в таких умовах прориваються на летовище, доставляючи допомогу.

«Ми не відходимо і відходити не збираємося», – сказав командир взводу.

За словами бійців, обстріли ведуться не лише по терміналах, а й по всіх позиціях української сторони. Зранку понад десять артилерійських залпів з боку бойовиків було випущено по Пісках, а по позиціях біля терміналу за добу здійснено більше сотні мінометних обстрілів та кілька десятків залпів з установок «Град».

Джерело: Громадське


Залишити відповідь

Next Post

Українська діаспора через золочівських волонтерів передає допомогу на АТО (відео)

Українська діаспора через Золочівських волонтерів передає допомогу бійцям Антитерористичної операції. Зокрема при храмі Миколая Чарнецького у Золочеві облаштовано волонтерський пункт де збирається усе необхідне для наших воїнів. Тут є військова амуніція, їжа, медикаменти. Велику частину допомоги для бійців АТО передають наші заробітчани з-за кордону. Завдяки діаспорі та усім жертводавцям волонтери […]