Художня робота золочів’янки на експозиції у Франції

З 28 вересня по жовтень у Марселі, Франція експонується дитяча виставка малюнків “Квітуча Україна”. На цю виставку у Францію було відібрано 50 художніх робіт, які малювали діти з України. На експозиції представлена робота нашої золочів’янки, вихованки зразкового арт-гуртка «Палітра» (художній керівник Гевко Галина) Золочівського ЦДЮТ – Ільчук Наталії. Наталя буде нагороджена Міжнародним сертифікатом учасника виставки.

Відкриття та офіційні заходи у галереї Capitale & Victor ORLY (Марсель, Франція) відбулися 28 вересня. В художній галереї Capitale & Victor ORLY був присутній заступник мера Марселя 11 округу по культурі в рамках співпраці галерея / мерія. Під час зустрічі і було обговорено, що буде продовжено проект і проведено виставку у стінах мерії міста Марсель.

Галереї Capitale & Victor ORLY (Марсель, Франція) 160 років. Заснована сенатором і меценатом Євгеном Ламбертом у 1859 році, більш відома як галерея Jouvène на сьогодні є найстарішою нині діючою галереєю на півдні Франції. У 2015 році вона отримала нову назву Capitale & Victor ORLY.

Дуже приємно, що художні роботи наших талановитих золочівських діток беруть участь у Міжнародних виставках, подорожують Світом та прославляють Золочівщину!

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

У Львові відбулася зустріч у межах програми «Діалог про Україну» (відео)

8 жовтня, на Львівщині відбулася дискусія між урядовцями держави, Народними депутатами України та громадськістю області щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі у межах програми «Діалоги про Україну», ініційованої Офісом Президента України Володимира Зеленського. Обговорити умови досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави на Львівщину прибули: політичний директор Міністерства […]