Харківщина. Рятувальники продовжують допомагати людям у прикордонних громадах

Вовчанськ: рятувальники евакуювали із зони безперервних ворожих обстрілів місцевих мешканців.

Сьогодні вдень рятувальники виїжджали на гасіння пожеж та розбирання завалів, спричинених ворожими бомбардуваннями у місті Вовчанськ Харківської області, повідомляє ДСНС України.

“Через постійні обстріли окупантів вогнеборцям довелось припинити виконання бойової роботи та негайно повертатись до підрозділу. На шляху слідування рятувальники помітили місцевих мешканців, які покинули свої домівки, тікаючи від обстрілів. ДСНСники посадили їх у пожежний автомобіль та евакуювали до безпечного населеного пункту. Таким чином, рятувальники допомогли евакуюватись п’ятьом місцевим мешканцям та двом песикам”, -інформує ДСНС.

Вовчанська громада Харківської області сьогодні перебуває під посиленими російськими обстрілами, є поранені та загиблі, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Next Post

День матері: ми запитали у людей, що вони бажають матусям (відео)

У другу неділю травня, Україна разом із багатьма країнами світу відзначає День матері. Це свято є важливим нагадуванням про непереможну роль матерів у нашому житті та їх нескінченну відданість, любов і підтримку. День матері — це час, коли кожен має змогу висловити свою любов і вдячність найважливішій жінці у своєму […]
День матері