Келихи для віскі як універсальний подарунок

Часто вибір подарунка на день народження стає справжньою мукою. Хочеться, щоб він був і практичний, і красивий, і виглядав солідно, і, звісно, сподобався імениннику. Ми хочемо запропонувати оригінальний варіант, який підійде майже кожному.

Елітні келихи для віскі стануть ідеальним подарунком не тільки для любителів якісного алкоголю, а й для всіх, хто цінує у речах вишуканість та естетику. Саме такі подарункові набори ви можете знайти в інтернет-магазині дорогих подарунків Fama.  

Чому набір для віскі — це хороший подарунок? 

Існує упередження, що склянки для віскі — це подарунок суто для чоловіків і босів. Насправді ж набір якісного посуду для міцного алкоголю є універсальним презентом з багатьох причин:

  • Спеціальні форма та дизайн келихів допомагають напою розкрити свій потенціал незалежно від того, хто його п’є. А корисні сувеніри для віскі у вигляді каменів для охолодження зроблять вечір з односолодовим ірландським напоєм або бурбоном по-справжньому незабутнім.
  • Графин вишуканої форми та пара склянок стануть чудовою прикрасою інтер’єру, що, безумовно, потішить господинь.
  • Якісний посуд для алкоголю на подарунок — ознака поваги, турботи і хорошого смаку.
  • Ексклюзивні дорогі речі підіймають самооцінку і тому, хто їх дарує, і тому, хто їх приймає, незалежно від статі, віку і статусу. Це аксіома!
  • Красиві якісні келихи можуть започаткувати хорошу традицію частіше збиратися в колі друзів чи родичів. 

На що слід звертати увагу під час вибору келихів для віскі? 

Культура вживання алкоголю передбачає довіряти лише авторитетним компаніям-виробникам з історією. Навіть необізнана у тонкощах вживання віскі людина відразу побачить різницю між елітним подарунковим набором келихів і дешевими виробами. 

Під час вибору статусних келихів на подарунок важливо також враховувати особисті уподобання й темперамент іменинника, якщо вони відомі. Наприклад, якщо він/вона віддає перевагу солідному скотчу, краще дарувати склянки з високими прямими стінками, а ось для торф’яного Ardbeg або подібних сортів віскі краще купити моделі зі звуженим горлом. Меланхолійному інтелектуалу, напевно, більше сподобаються кришталеві келихи витонченої тюльпаноподібної форми, а енергійному керівнику компанії — масивні склянки з товстого скла. Стильний дерев’яний кейс або оригінальна підставка для графина стануть чудовим доповненням для подарункового набору.

Щоб придбати елітні склянки для віскі в Україні, завітайте на сайт інтернет-магазину Fama. У каталозі компанії представлено великий вибір брендового посуду на будь-який смак. Здивуйте і потіште свого іменинника чудовим презентом!

Next Post

Кухонні меблі: дешево і сердито

Важко уявити будинок без кухні, а кухню без відповідних меблів. Добре облаштоване та правильно сплановане приміщення вражає своєю елегантністю та ергономічністю. Недаремно декоратори та дизайнери наголошують на тому, що кухонні меблі потрібно «підганяти» під інтер’єр. Дешеві меблі – не значить не якісні Вибір кухонних меблів сьогодні дійсно великий. Кухонні меблі […]