Кавецький Орест Юрійович – кандидат в депутати до Львівської обласної ради

Кавецький Орест Юрійович - кандидат в депутати до Львівської обласної ради

Я, Кавецький Орест Юрійович, народився 20.07.1988 р. у м. Львові. Закінчивши Правничо-економічну гімназію з відзнакою, успішно поступив до ЛНУ ім. Івана Франка, де навчався на факультеті «Міжнародні відносини», отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне  право» та здобув кваліфікацію юрист міжнародник, перекладач. Вільно володію англійською мовою. Улюбленими предметами були Історія України та Всесвітня історія, любов до яких привилась ще у шкільні часи.
В юні роки здобув звання КМС з дзюдо, саме цей спорт неабияк закалив в мені дух незламності та боротьби.
З молодих років завжди шукав можливості проявити себе у бізнесі, стати незалежним та успішним, завжди ставив в приклад свого батька, який навчив мене цінувати працю.

З 2010 року розпочав нелегку працю в галузі сільського господарства, а саме заготівля, переробка та виробництво молочної продукції. Це максимально наблизило мене до проблем фермерства, зокрема не тільки молочної галузі. Щодня мав можливість працювати та спілкуватись з людьми, які проживають у селах та невеликих містечках, вивчав проблеми сільського господарства та шляхи їх вирішення.

Це все стало великим поштовхом для початку активної соціальної діяльності до сьогодні.
У 2012 році одружився, виховую трьох прекрасних дітей.
У 2019 році я ініціював проект Відродження села, який був направлений на заготівлю надлишкової продукції у простих селян. На жаль, сьогоднішній ринок не дав можливості розвивати заготівлю, через високі ціни на сировину. Але це мене не зупинило… І я розпочав новий напрямок у програмі – Допомога малим фермерам, яка дає можливість вирощувати екопродукцію на власній землі. При цьому, надавав безкоштовні саджанці та супровід досвідчених агрономів.
Цього літа зібрали перший врожай полуниці, малини, а восени (жовтень місяць) планується друга висадка саджанців.
Наступним моїм надзвичайно важливим та потрібним на сьогодні є проект «Соціальна хатка продуктів», який успішно працює у чотирьох містах (планую розвивати та відкривати ще). Люди мають можливість без націнок придбати продукти першої необхідності, отримати безкоштовно допомогу (особливо потребуючі), за що, щодня з вдячністю мені пишуть повідомлення. Це дуже тішить і надає ще більший стимул для подальшої праці.
Мною був створений волонтерський штаб, в якому беруть участь усі бажаючі люди та члени команди Сила і Честь.
Ми мали можливість фінансово допомогти багатьом ДНЗ, школам, потребуючим на лікування і т. д.
В період пандемії шили захисні маски та забезпечували антисептичними засобами потребуюче населення.
Я вкотре переконаний на власному досвіді, лише реальні дії зможуть змінити добробут в країні. Тому з волонтера хочу стати представником Ваших інтересів, інтересів окремих громад.
Я вірю в прекрасне майбутнє України, я не обіцяю, я роблю !
Завжди відкритий та готовий до спілкування.
Прошу підтримати на місцевих виборах мене, Ореста Кавецького, кандидата в депутати від політичної партії СИЛА і ЧЕСТЬ #1 до Львівської Обласної Ради від Золочівського району.
Дякую всім, хто підтримував та надалі поділяє мої політичні погляди.
Згодом відбудуться зустрічі з виборцями, де ми з Вами зможемо детально обговорити мою програму.
Сказав – зробив, далі – більше! Успіху кожному з нас і нехай Бог нам усім допомагає.

Орест Кавецький

Next Post

Продається земельна ділянка під будівництво

Продається земельна ділянка під будівництво, площею 7 сот. в м.Золочів по вул. Глинна, 3 біля стадіону “Сокіл”. Ціна договірна. Тел.: 0637172817 – Володимир. Поділіться цим у соцмережах: