«Карантин вихідного дня»: на Львівщині перевіряють дотримання протиепідемічних обмежень

Карантин вихідного дня
Карантин вихідного дня

«Карантин вихідного дня»: на Львівщині поліцейські перевіряють дотримання протиепідемічних обмежень.

Загалом у Львові та в області працює 112 рейдових груп – правоохоронці виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області.

“Від початку доби, 14 листопада, станом на 18.00 поліцейські Львівщини припинили діяльність 248 об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України.
На керівників та громадян, які не реагували на зауваження поліцейських та не припиняли правопорушення, складено 54 адміністративних протоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні поліції.


Поліція Львівщини вкотре закликає громадян та керівників суб’єктів господарської діяльності суворо дотримуватись карантинних заходів.

Next Post

Вітання для Андрія Фалатовича

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини” вітають Андрія Фалатовича із Днем народження. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, І хай несе Тебе по світу Життя […]
Вітання