Карантин на Львівщині продовжили

Ситуація із захворюваністю на Covid-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів. Про це стверджують у Львівській обласній державній адміністрації. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

“Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2-ох тижнів, ми маємо заповненість ліжок – 22 %, а кількість проведених ПЛР тестувань на 100 тис. населення – 97. Однак загальний показник інцидентності 13,5 (по м. Львову 27,3, по області 7,5 ) не дозволяє нам пом’якшувати карантинні заходи у Львівській області. Тобто, саме ситуація у Львові вплинула на рішення про продовження карантинних заходів”, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, відмічається зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів.

«Якщо аналізувати показники, то ми не входимо в ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, адже кількість пацієнтів зі Львова становить левову частку серед усіх інфікованих», – наголосив Орест Чемерис.

Як повідомляють у ЛОДА, постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин. Львівщина попадає під послаблення лише по двох. По інцидентності область не проходить межу, за якою можна пом’якшувати карантин.

Відтак, комісія ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 5 червня.

Next Post

Помер Мирослав Скорик

1 червня помер відомий український композитор, народний артист України Мирослав Скорик. Сумну звістку повідомила у Фейсбук його дружина – Андріана Скорик. Велика втрата для України і  світу! Співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять… Прощання відбудеться у Києві, в середу, у Патріаршому соборі УГКЦ з 12 години до 22 години. Довідка: […]