Канікули у таборі “Сокіл” (відео)

Середина липня розпал відпусток та улюбленої пори школярів – літніх канікул. Саме у цей час, коли довкола усе насичене відпочинком, веселощами та розвагами ми завітали у дитячий табір “Сокіл”, що у селі Сасів, Золочівського району. Там зараз триває друга табірна зміна, яка проходить під гаслом “Здорова дитина – здорова нація”.
12 липня 2013 року день в “Соколі” був присвячений гумору – “Сміх найкращий лікар”. Інформаційний портал “Золочів.нет” радо прийняв участь у цьому святі, яке проходило у актовому залі ДПЗВ “Сокіл”. Як ми дізнались від старшого вихователя табору Ірини Андрейко, концерти та виступи практично всі імпровізовані , а сцена “Соколу” для багатьох дітей стає місцем першого в житті публічного виступу.

Кожен гурт табору підготував невеличку програму. 1-й гурт, вихователі якого Олександра та Роман Москва, потішив присутніх на святі цікавими гуморесками та сучасними танцями. 2-й гурт, вихователі Андрій Дацко та Іванна Скупейко, продемонстрували пародію на зйомку художнього фільму. 3-й гурт, вихователі Мар’яна Тимкович та Катерина Бойко,  потішили як і піснями, так і пародійними танцями.  Дівчата із 4 гурту копіювали відомий гурт “Лісопедний батальйон”, виконавши їхні пісні. Хлопці цього ж гурту, вихователями якого є Галина Багрій  та Людмила Яворська, цікаво та кумедно показали різні фокуси. На фінал концерту виховательський гурт, до якого приєдналися крім вихователів гуртів, підмінна вихователь Наталія Андрейко, спортінструктор Інна Буй, помічник вихователя Марія Вавринюк, під керівництвом Ірини Андрейко показали майстер клас – це була міні вистава конкурс краси у ДПЗВ “Сокіл”.
“У нас талановиті всі!  Просто, можливо, до поїздки у “Сокіл” діти займались не зовсім своєю справою, але “Сокіл” вміє відкривати таланти!” – сказала на завершення старший вихователь Ірина Андрейко.
Зміна триває, у мешканців ДПЗВ “Сокіл” попереду ще багато цікавого, а у вихователів не мало турбот. На прощання інформаційний портал “Золочів.нет” побажав дітям гарного відпочинку, працівникам терпіння та успіхів у їхній нелегкій, та такій потрібній справі.


Колись, дуже розповсюдженою була фраза – “Ало! Ми шукаємо таланти”, а нам коли ми повернулись із табору захотілось вигукнути – “Ало! Соколу потрібні спонсори та благодійники” ! І якщо є у когось бажання зробити добру справу, не потрібно довго шукати адресат. Завітайте у табір “Сокіл” і прихопіть із собою апаратуру для концертних виступів таких талановитих діток, серед яких 29 вихованців дитячого будинку “Рідний дім”. І вони і діти шкіл району, вихователі та дирекція завжди раді гостям і щиро вдячно за будь-яку допомогу та підтримку.

Залишити відповідь

Next Post

ІV тур чемпіонату Золочівського району з футболу І ліги. Турнірна таблиця

У неділю 14 липня відбувся ІV тур чемпіонату Золочівського району з футболу І ліги. Результати IV туру чемпіонату Золочівського району з футболу: 1) ФК “Городилів” (Городилів) – “Сокіл”  (Глиняни) 1:3 2) ФК “Форвард” (Струтин) – ФК “Промінь” (Гончарівка) 1:3 3) ФК “Кристал” (Ясенівці) -ФК “Княжі Лани” (Скварява, Княже) 1:5 4) […]