Веселі канікули з Богом (відео)

kanikulu14 липня в місті Золочеві відбулося урочисте відкриття табору «Канікули з Богом», який вже третій рік поспіль організовує о.Матей та старший аніматор Нижник Люда. Кількість учасників цьогорічного табору сягнула 238 осіб. Протягом року навчання під керівництвом організаторів склали програму табору на тему «Стежками любові».

Програма табору була розписана на кожен день,протягом табору діти мандрували різноманітними планетам,на яких вони знайомилися з новими друзями,казковими героями.Вчилися любити, розуміти, помагати, підтримувати,та пізнавати цей світ з Богом. Учасникам табору дякуємо за гарну співпрацю,чекаємо всіх наступного року.


Залишити відповідь

Next Post

Рада висловила довіру Яценюку

Верховна Рада висловила довіру прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку. За відставку Яценюка проголосувало лише 16 нардепів за мінімально необхідних 226. Нагадаємо: на позачерговому засіданні 31 липня народні депутати України підтримали проект закону № 4308 про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” (щодо коригування показників). Джерело: […]