«Канікули з Богом»: відпочинок для дітей демобілізованих АТО та дітей-сиріт Золочівщини

Відбувся спільний проект відпочинку та оздоровлення дітей Золочівщини в Одеській обл. у с.Миколаївка за фінансової підтримки Золочівської районної державної адміністрації, Золочівської районної ради, а також Української греко-католицької церкви.

У програмі відпочинку були задіяні аніматори, семінаристи та священик, які щоденно протягом двох тижнів опікувалися 43 дітьми. Діти мали час на відпочинок, розваги, банси та інші ігри, а також вивчення Святого Письма та пізнання Бога. Перевезення, надання опіки повністю забезпечив «Карітас-Золочів УГКЦ», який взяв на себе усю відповідальність на час перебування дітей у відпочинковій базі. 

Оздоровлені, усміхнені, життєрадісні та щасливі діти і батьки обнімались при зустрічі після двох тижнів. Усі разом висловили спільну подяку організаторам, спонсорам та людям завдяки яким відбувся цей проект: голові Львівської обласній державній адміністрації – О.М.Синютці; голові Золочівської районної державної адміністрації – В.Й.Недзельському; голові Золочівської районної ради – О.О.Банаху; митрополиту Львівському Кир Ігорю Української греко-католицької Церкви; директору «Карітас-Золочів» – о.М.Сукмановському; начальнику УСЗН – І.З.Уличному; о.Т.Жуковському; семінаристам – М.Кульпі, Я.Домарецькому, В.Побігушко, С.Бронецькому; волонтерам – І.Яценко, М.Лазурко, С.Сердюк та за медичний супровід-мед.працівнику – Г.Т. Холіній.