Камеральні перевірки податкової звітності

Золочівська ОДПІ повідомляє, що наказом Міндоходів України від 14.06.13р. №165 затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця.
Зокрема визначено, що камеральна перевірка даних, заявлених у податковій звітності, проводиться протягом 30 календарних днів (якщо інше не передбачено Податковим кодексом), що настають за граничним терміном отримання такої звітності.
Камеральна перевірка податкової звітності з ПДВ, поданої платниками податку, які мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку, проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном подання податкової декларації, з урахуванням вимог наказу ДПСУ від 19.06.2012 р. № 522.
Перевірки можуть проводитися у два способи:
– в електронному вигляді;
– підрозділами податкового та митного аудиту / доходів і зборів з фізичних осіб шляхом зіставлення даних програмних продуктів, результатів автоматизованого контролю податкової звітності, інформації з інших джерел.

Також зазначаємо , що втратили чинність, накази ДПА України:
– від 18.04.2008 р. N 266 “Про організацію взаємодії органів державної податкової служби при проведенні перевірок податкових декларацій з податку на додану вартість з урахуванням інформації розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів”;
– від 05.12.2008 р. N 761 “Про затвердження Примірного порядку проведення камеральної перевірки та здійснення контролю за справлянням податку на прибуток”;
– від 25.01.2010 р. N 34 “Про організацію комплексного відпрацювання сум податкового кредиту з податку на додану вартість”.
Інформаційно-комунікаційний сектор

Залишити відповідь

Next Post

Поспішаймо передплатити бюлетень «Офіційний вісник України» на ІV квартал 2013 року

Золочівське районне управління юстиції інформує про можливість передплати бюлетеня «Офіційний вісник України» на ІV квартал 2013 року. В бюлетені два рази на тиждень в повному обсязі друкуються нові тексти нормативно-правових актів: закони України, Постанови Верховної ради України акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти міністерств […]