Календар ігор Чемпіонату Золочівського району з футболу Другої ліги

КАЛЕНДАР  ІГОР  ІІ ліга

група «ЗАХІД»,  І коло.

1. тур; 23 червня.

  1. ФК «Глиняни»   м.Глиняни     —   «Кристал» с.Перегноїв           
  2. «Сокіл»   с.Підгайчики      —      «Будівельник» с.Словіта
  3. «Старт» с.Розворяни      —    ФК «Галичина»   с.Заставне
  4. ФК «Скнилів» с.Скнилів          —          «Ватра» с.Кривичі

«Ляшки Королівські» с.Заставне-2  — вих..

 

2. тур; 30 червня.

5. Кривичі    —    Заставне-2

6. Заставне    —    Скнилів

7. Словіта    —    Розворяни

8. Перегноїв    —    Підгайчики

Глиняни – вих..

 

3. тур; 7 липня.

 9.  Підгайчики    —    Глиняни

10. Розворяни    —    Перегноїв

11. Скнилів    —   Словіта

12. Заставне-2     —    Заставне

Кривичі – вих..

 

4. тур; 14 липня.

13. Заставне    —    Кривичі

14. Словіта    —    Заставне-2

15. Перегноїв    —    Скнилів

16. Глиняни    —    Розворяни

Підгайчики – вих..

 

5. тур; 21 липня.

17. Розворяни    —    Підгайчики

18. Скнилів    —    Глиняни

19. Заставне-2    —    Перегноїв

20. Кривичі    —    Словіта

Заставне – вих..

 

6. тур; 28 липня.

21. Словіта    —    Заставне

22. Перегноїв    —    Кривичі

23. Глиняни    —    Заставне-2

24. Підгайчики    —    Скнилів

Розворяни — вих

 

7. тур; 4 серпня.

25. Скнилів    —    Розворяни

26. Заставне-2    —    Підгайчики

27. Кривичі    —    Глиняни

28. Заставне    —    Перегноїв

Словіта – вих..

 

8. тур; 11 серпня.

21. Перегноїв    —    Словіта

22. Глиняни    —    Заставне

23. Підгайчики    —    Кривичі

24. Розворяни    —    Заставне-2

Скнилів — вих

 

9. тур; 18 серпня.

21. Заставне-2    —    Скнилів

22. Кривичі    —    Розворяни

23. Заставне    —    Підгайчики

24. Словіта    —    Глиняни

Перегноїв — вих

 

* Початок матчів о 15:00 год

КАЛЕНДАР  ІГОР  ІІ ліга


група «СХІД»,  І коло.

 1. тур; 23 червня.

 

  1. «Буг»   с.Б.Камінь        —       «Енергія»   с.Шпиколоси           
  2. «Карпати»   с.Гологори     —    «Містечко»   м.Золочів
  3. «Темп»   с.Плугів            —           «Ватра»   с.Золочівка
  4. «Дружба» с.Золочівка-2         —         «Нова» с.Червоне

 

2. тур; 30 червня.

5. Золочівка    —    Червоне

6. Золочів    —    Плугів

7. Шпиколоси    —    Гологори

8. Б.Камінь    —    Золочівка-2

3. тур; 7 липня.

 9.  Гологори    —    Б.Камінь

10. Плугів    —    Шпиколоси

11. Червоне    —   Золочів

12.  Золочівка-2    —    Золочівка

4. тур; 14 липня.

13. Золочів    —    Золочівка

14. Шпиколоси    —    Червоне

15. Б.Камінь    —    Плугів

16.  Золочівка-2    —    Гологори

5. тур; 21 липня.

17. Плугів    —    Гологори

18. Червоне    —    Б.Камінь

19. Золочівка    —    Шпиколоси

20. Золочів    —    Золочівка-2

6. тур; 28 липня.

21. Шпиколоси    —    Золочів

22. Б.Камінь    —    Золочівка

23. Гологори    —    Червоне

24.  Золочівка-2    —    Плугів

7. тур; 4 серпня.

25. Червоне    —    Плугів

26. Золочівка    —    Гологори

27. Золочів    —    Б.Камінь

28. Шпиколоси    —    Золочівка-2

* Початок матчів о 15:00 год

Про це “Золочів.нет” повідомив  Сергій Сантар

Залишити відповідь

Next Post

«Гаряча лінія» з начальником відділу доходів і зборів з фізичних осіб Золочівської ОДПІ

08 липня 2013 року з 10.00 год. до 12.00 год. за телефоном 7-11-72 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу доходів і зборів з фізичних осіб Золочівської ОДПІ Сембай Олегом Романовичем на тему: ,, Особливості оподаткування доходів фізичних осіб ”. Інформаційно-комунікаційний сектор. Поділіться цим у соцмережах: