Кабмін вніс деякі зміни до правил дорожнього руху

Патрульна поліція Львівської області повідомляє про деякі зміни в ПДР👇.

Кабінет Міністрів України вніс деякі зміни до правил дорожнього руху, зокрема, є ті, що стосуються обов’язків пішоходів.

Згідно з пунктом 4.4 ПДР: “У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху”.

Кожен пішохід має знати, що у темну пору доби або під час туману, він непомітний для водіїв. Особливо, якщо верхній одяг темного кольору.

Світловідбивні елементи:
🟢 роблять пішохода помітним у темну пору доби. Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30 —75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП.
Зі світловідбивними елементами пішохід стає помітним за 300 м. Отже, додаючи їх на одяг, ми на 85% знижуємо шанс постраждати в результаті пригоди;
🟢 це безпека велосипедистів. Їм також варто використовувати не лише ліхтарики, а і світловідбивачі;
🟢 це необхідний аксесуар для ваших чотирилапих улюбленців під час вечірньої прогулянки;
🟢 це корисна та оригінальна прикраса для одягу. Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки дизайну.
Вони можуть бути у вигляді браслету, брелока, наліпки, пояса або жилета. Їх можна одягнути або причепити на одяг і рюкзак.
Стань помітним! Збережи життя!

Next Post

Здається в оренду або продається кіоск на Золочівському ринку

Здам в оренду або продам кіоск на Золочівському продуктовому ринку, площа 12 кв. м. Розташування кіоску в центральному прохідному місці. Тел.: 0671157797. Поділіться цим у соцмережах:
Здам в оренду або продам кіоск на Золочівському продуктовому ринку