Кабмін підтримав ініціативу Зеленського щодо створення Сил безпілотних систем

Кабмін підтримав проєкт указу Президента Володимира Зеленського, напрацьований Міноборони спільно з Генштабом, про створення окремого роду військ в ЗСУ – Сил безпілотних систем. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умеров.

«Це стратегічний крок для нашої країни в умовах зростаючої загрози з боку росії.
Сили безпілотних систем – це сучасне і необхідне рішення для ефективного використання нашого бойового потенціалу та технологічної переваги над ворогом на всіх рівнях – стратегічному, оперативному і тактичному – за допомогою безпілотних систем у повітрі, на суходолі та на морі.
Для реалізації цієї ініціативи Міністерство оборони підготує та внесе на засідання Уряду відповідний проєкт Закону України. Створення Сил безпілотних систем сприятиме посиленню нашої обороноздатності.», – зазначив Рустем Умеров.

Next Post

Вітання для Іванчишин Надії Михайлівни

Святкує ювілей Іванчишин Надія Михайлівна. Кохану дружину, найкращу маму вітають чоловік, сини Павло та Володимир.В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів і пісень!Від друзів- щирих привітань,Від зірок- здійснення бажань!Від сонця- світла і тепла,Щоб доля щедрою була!І не спинити часу лік,Нехай щастить весь довгий вік! Поділіться цим у соцмережах:
Вітання