Діти із Золочівщини вибороли перемогу на змаганнях з плавання в рамках Спартакіади “Повір у себе”

23 лютого вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь у І-му етапі змагань з плавання в рамках Спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів, присвяченій 26- й річниці незалежності України. До змагань допускалися діти-інваліди з вадами слуху, вади зору, з ураженням опорно-рухового апарату, вадами розумового і фізичного розвитку
Юні спортсмени змагалися в різних стилях: “батерфляй”, плавання на спині, вільний стиль, брас, комплексний стиль. Боротьба на водяних доріжках точилася до останньої секунди та діти Золочівщини вибороли бажану перемогу і отримали два перших місця, а саме: Гішта Софія – І місце, брас, 50м., та Ляхович Оксана – І місце, вільний стиль, 50м.


Всіх переможців та призерів нагородили грамотами та медалями. За результатами цих змагань буде здійснюватися відбір на ІІ-й етап обласних змагань.
Юних спортсменів супроводжували та підтримували асистент вчителя-реабілітолога Пасельська М.В. та директор ЗРЦСРДІ Гураль Б.О.

Семеренко А.О.

Залишити відповідь

Next Post

СБУ затримала на хабарі лікаря Академії сухопутних військ

Хірурга медичної служби Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного затримала у Львові за хабарництво Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою Західного гарнізону. Про це “Золочів.нет” повідомила прес-служба УСБ України у Львівській області. “Кандидат медичних наук вимагав тисячу доларів США від батька одного з курсантів вишу за виготовлення медичних документів […]