Із Золочева на схід поїде автобус: можна передати посилки для бійців

авто
ілюстрація

Орестом Кавецьким закуплено автобус, який вже в середу відправлять на схід для потреб наших хлопців із 64 батальйону 103 бригади територіальної оборони. Про це повідомляють у волонтерському штабі Ореста Кавецького.

“Орестом Кавецьким закуплено автобус на 40 місць, який вже в середу відправляємо на фронт для потреб наших хлопців із 64 батальйону 103 бригади територіальної оборони. Повідомляємо родичів, знайомих, друзів наших захисників та усіх небайдужих громадян Золочівського району. Ви, можете цим автобусом передати підписану посилку для свого сина, чоловіка, брата, друга чи просто знайомого. Посилки приносьте у середу, 20 липня, з 15.00 год.. на автостоянку біля автошколи за адресою: вул. Труша, м. Золочів. Телефон для довідок:067 34 16 547. Передайте частинку вашої любові, тим хто зараз найбільше цього потребує. В єдності сила. Разом переможемо. 🇺🇦Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні волонтерського штабу Ореста Кавецького.

Next Post

Українські бійці розбили рашиську ДРГ на Харківщині: командира взяли в полон (відео)

Розвідувальна група Головного управління розвідки «Кедр» провела спецоперацію в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Було виявлено великий підрозділ рашистів, що розміщувався у зруйнованих будівлях. Про це інформує Головне управління розвідки МО України. “В результаті вогневого ураження 36 окупантів було знищено. Багато рашистів отримали поранення різного ступеню тяжкості. Пізніше «Кедр» […]