Із Золочева гвинтокрил доставляв пацієнта до профільної лікарні (відео)

У рамках проєкту аеромедичної евакуації гвинтокрил Airbus Helicopters Н-145 доставив пацієнта із Золочева до профільної лікарні.

За попередніми даними, людина зі скаргами на самопочуття звернулася до лікаря, після огляду медиками, було прийнято рішення про необхідність невідкладної допомоги.

“Лише за один день поліцейський гелікоптер🚁 доставив до Львова двох пацієнтів з інсультом. У рятувальних місіях взяли участь фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Так, сьогодні, 20 грудня, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив 57-річного пацієнта з гострим мозковим інсультом з міста Броди до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Після цього гелікоптер негайно вилетів на інший виклик до міста Золочів, де забрав з поліклініки 63-річного чоловіка, в якого стався інсульт, та оперативно доправив його до лікарні Львова“, – повідомили у поліції Львівщини.

Бажаємо пацієнтам швидкого одужання!

Нагадаємо, що аеромедична евакуація працює в межах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської та Волинської областей.

Next Post

П'ятому Президенту України повідомлено про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій (ВІДЕО)

П’ятому Президенту України, нині народному депутату України, повідомлено про підозру у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій. Про це “Золочів.нет” повідомили у Державному бюро розслідувань.Дослівно у повідомлення ДБР: “Працівники ДБР у взаємодії зі СБУ та під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора розслідують кримінальне провадження щодо організації злочинної схеми […]