Із Віталієм Бахуром прийшли попрощатися кілька тисяч людей (відео)

26 липня 2014 року в останню дорогу проводжали старшого лейтенанта Віталія Бахура, який  загинув у ніч на 14 червня у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який збили терористи.

Ввечері 25 липня Віталія привезли у храм села Зозулі, що на Золочівщині,  де священослужителі служили Панахиду, яку очолив владика Венедикт.

Дорогу до церкви освітили лампадками, що були наче злітна смуга в аеропорту. “Вони мали сісти нормально… І мов би продовженням цього польоту  є ця дорога, тут у храм, додому” – зазначив о. Михайло Сукмановський.

На похорон прийшли  кілька тисяч людей, щоб попрощатися із Героєм України Віталієм Бахуром. Діти стелили дорогу перед труною живими квітами. Десантники несли нагороду, берет і тяльняжку старшого лейтенанта Віталія Бахура. Серце німіло від болю, коли плакала його дружина, маленька донечка, мама, тато, брати…

На стіні Зозулівської школи  встановили меморіальну дошку із написом: “Тут навчався Бахур Віталій Володимирович, 2 липня 1989 року народження. Загинув за Україну 14 червня 2014 року”.

Військовий оркестр виконав Державний Гімн України, прозвучали залпи автоматів. Лунала Вічная пам’ять….

Вічна пам’ять і слава Героям, що померли захищаючи Україну!

Залишити відповідь

Next Post

У Львові "замінували" вокзал, 7 готелів та ресторан. Телефонували з зони АТО

26 липня у Львові до управління МВС надійшли повідомлення про замінування головного залізничного вокзалу, сімох готелів, одного ресторану та одного хостелу. Про це йдеться у повідомленні Львівського облуправління МВС. Пише Українська правда. Перше повідомлення працівники міліції отримали о 13.25. “Після ретельних перевірок приміщень та прилеглих територій вибухових пристроїв виявлено не […]