«Історичний виклик Путіну очолила Україна», – Тарас Батенко

На Форумі видавців, який днями завершив свою роботу у Львові, Тарас БАТЕНКО презентував свою книгу «Путін. Народження диктатора».

batenko
Василь Шкляр був почесним гостем на презентації книги Тараса Батенка

Презентацію книги, яка була опублікована ще у 2001 році, відвідали багато людей, серед них відомий письменник Василь ШКЛЯР. Він привітав автора із виходом книги та побажав спільної перемоги.
Ще один гість презентації книги «Путін. Народження диктатора» відомий політв’язень, автор Акту проголошення Незалежності, Герой України Левко ЛУК’ЯНЕНКО високо оцінив працю Тараса Батенка та відзначив її актуальність для розуміння процесів україно-російської війни розв’язаною Московією цього року. «Нинішня влада у Кремлі тримається виключно на пропаганді та потужній каральній машині, в яку перетворили поліцію і судочинство в Росії. Тому події в Україні пов’язані з Майданом несуть велику загрозу режиму Путіна, адже дух свободи не знає кордонів», – сказав Л.Лук’яненко.

batenko3
Герой України Левко ЛУК’ЯНЕНКО високо оцінив працю Тараса Батенка

«Свою книгу, яка мала назву «Прелюдія Путіна», у 2001 році я закінчував словами: «можливо, від відповіді на питання «хто очолить російський виклик Володимирові Путіну?» і залежитиме, якою стане Росія «після Путіна» – з «диктатурою закону», що тотожна «одноособовій диктатурі», чи все-таки з ліберальною і ринковою економікою». Через чотирнадцять років я фактично отримав відповідь на поставлене тоді питання: історичний виклик Путіну очолила Україна», – каже у передмові до перевидання книги Тарас Батенко.
Нагадаємо, у 2001 році книгу «Прелюдія Путіна. Перебудова у Кремлі» Тараса Батенка була повністю вилучена з книгарень представниками російського консульства. Тоді ними був скуплений ледь не весь тираж книги, лиш би вона не потрапила до пересічного читача. Путінський режим вже тоді боявся правди.


Залишити відповідь