Історичні пам’ятки древніх цивілізацій

Історія та археологія – дві науки, які прагнуть відтворити довгий і драматичний шлях людської цивілізації, по крихтах збираючи свідчення епох, досліджуючи історичні пам’ятки, систематизуючи накопичені знання.
Кожен день де-небудь на земній кулі дослідники знаходять щось незвичайне. Деякі виявлені артефакти дозволяють уточнити наявну інформацію, інші – роблять справжній фурор в науковому середовищі, перевертаючи з ніг на голову вкорінені уявлення про життя стародавніх людей.
Скільки б цікавих тем не публікували інтернет-видання, читачі завжди будуть цікавитися історичними пам’ятниками і археологічними знахідками. Бажання дізнатися своє минуле незнищенне в людині. Пам’ять предків волає до сердець людей, і кожен виявлений черепок, кожна невідомий раніше рядок рукопису стають зрячими ланками, що сполучають часи і покоління.

Революційні знахідки

Консервативні історики і археологи встановили межу людської цивілізації десь в кілька десятків століть до нашої ери. А до цього, на їхню думку, по планеті бродили тільки дикі звірі і вирували природні стихії. Старовинна людина уявляється таким вченим волохатою напівмавпою, яка щось там колупала в землі палицею-копалкою в пошуках їстівних корінців.
Передові історики і археологи вже неодноразово спростовували цю теорію, пред’являючи громадськості вражаючі свідчення існування в далекій давнині розвинутої цивілізації, що володіла немислимими навіть сьогодні технологіями. Тут можна назвати і виявлений в шматку кам’яного вугілля золотий ланцюжок, застиглий в розплавленому камені трансформатор, виявлену підривниками в гірській породі майстерно прикрашену металеву вазу, стародавні географічні карти, що відобразили у всіх подробицях обриси материків і затонувший континент в районі північного полюсу.

Вражаючі відкриття

Наші далекі предки, схоже, вміли плавити камінь, виробляти фантастичних розмірів блоки для велетенських споруд, пробивати довгі тунелі в горах. Вік цих історичних пам’яток обчислюється сотнями мільйонів років, якщо вірити результатам аналізів. Але не потрібно далеко ходити. Якщо переглянути новини сьогодні, сучасну людину здивують навіть свідоцтва недавніх епох. Хіба не вражає, що всього 1000 років тому величезна флотилія під керуванням київських князів повалила в трепет всі ближні і далекі околиці.
Заходьте на новинний портал ZNAJ.UA, знайомтеся зі свіжими
новинами зі світу археології та історії. Вас чекають дивовижні
відкриття!

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Кобилко Любові Вікторівни

Святкує ювілей Кобилко Любов Вікторівна. Кохану дружину, дорогу маму, найкращу бабусю вітають чоловік Василь, син Василь, невістка Олена, дочка Зоряна, зять Юрій внуки Діана, Софійка, Тарас, Уляна. В честь ювілейного Вашого дня Для Вас — щонайкращі наші слова: Бажаєм здоров’я многая літ, Хай довгим і сонячним буде Ваш вік, Хай […]