Історична година «У мові – вся доля народу»

21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови. Учнями 6 класу Ремезівцівського НВК була проведена історична година «У мові – вся доля народу». На заході були присутні вчитель української мови і літератури З. І. Лісова, вчитель християнської етики О. Й. Семчук та учні старших класів. Вела урок завідувач бібліотекою-філіалом О.М. Герасимишин. Учні  декламували  вірші про рідну мову, крилаті вислови про мову, прислів’я та приказки.

Присутні висловили свою думку щодо розвитку і функціонування рідної мови, запевнили, що будуть докладати всіх зусиль, щоб наша рідна мова цвіла серед інших мов, шануватимуть рідну мову, бо знають, який довгий і важкий шлях вона проклала до сьогодення.

Олександра ГЕРАСИМИШИН, завідувач бібліотекою-філіалом с. Ремезівці

 

 

Залишити відповідь

Next Post

Рідна мова материнської колискової

Що для нас мова? Засіб спілкування, просто формальність, предмет гордості чи засіб боротьби за власну гідність?  21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято ще зовсім юне, адже у світовому календарі воно з’явилося лише в 2000 році. Оскільки, з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, […]