Історія появи портсигар

Портсигари зазвичай тонкі та прямокутні, часто із закругленими краями, для зручності носіння його в кишені. Конструкція влаштована таким чином, що одна сторона має шарнір. Усередині достатньо кількості для зберігання кількох самокруток чи сигарет. Старовинні портсигари зазвичай вміщують від 8 до 10 сигарет, тому що раніше цигарки були коротшими і ширшими, порівняно з тими, що виробляються сьогодні. Часто портсигари мають невеликий шматок гумки всередині, який використовується для фіксації сигарет.

В цілому, портсигар – незамінний аксесуар серед шанувальників подібних речей. А якщо ви у пошуку цікавого подарунка, то не придумати нічого кращого, ніж такий девайс. Досвідчений курець оцінить такий презент і залишиться у захваті від нього. Купити портсигар за привабливою ціною та найкращої якості можна в інтернет-магазині ДуДа. Тут представлений широкий асортимент курильних аксесуарів, який вражає своєю різноманітністю. Перш ніж зрозуміти, який аксесуар купити, слід розібратися з історією походження портсигар.

Історія портсигара

Портсигари широко використовувалися з ХІХ століття до середини ХХ століття. В основному вони призначалися для захисту сигарет від поломки або пошкодження більш ефективним способом порівняно з паперовими упаковками. Міцні металеві футляри часто оздоблювалися емаллю або гравіюванням. Як і у випадку з усіма старовинними виробами, портсигари виготовлялися зі срібла та золота. Були зразки портсигарів переважно використовувалися тими, хто був у вищих ешелонах суспільства.

Багато золотих портсигарів були вигравірувані, тоді як срібні екземпляри прикрашалися емаллю. Це було з тим, що золото вважалося надто цінним, щоб покривати його будь-яким іншим матеріалом, і було досить естетично привабливим само собою, без подальшого прикраси.

Сьогодні асортимент представлений виробами менш цінних металів. Але все також зустрічаються золоті портсигари, які часто мають гравіювання. Як і раніше, це дуже дорогий предмет, який підкреслює статус свого власника.

Великий інтерес до таких аксесуарів відроджується в сучасному суспільстві і сьогодні багато бажаючих придбати футляр для тютюнових виробів. В асортименті представлено велику різноманітність екземплярів із різних матеріалів. Особливо великим попитом користуються портсигари, які виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію. Вони легкі, компактні, а деякі з них мають схованку. Вивчіть каталог товарів на сайті магазину ДуДа і ви можете підібрати чудовий подарунок для близького друга або начальника. Портсигар стане невід’ємною частиною образу ділової людини.

Next Post

Звернення Президента Володимира Зеленського (відео)

Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 113-го дня боротьби з окупантами. «Сьогодні справді історичний день – Україна відчула підтримку одразу чотирьох потужних європейських держав. І зокрема підтримку нашого руху у Європейський Союз. Італія, Румунія, Франція й Німеччина з нами. Усі четверо лідерів – і пан Драґі, і пан Йоханніс, і […]
Володимир Зеленський