Ірину Калинець поховали на Личаківському кладовищі

У Львові провели в останню путь видатну громадську діячку, поетесу, політв’язня Ірину Калинець. Сотні людей  прийшли попрощатися з  Іриною Калинець  у церкву Св. Трійці та на кладовище.

У храмі зачитали лист від глави УГКЦ Святослава Шевчука, який наголошує що Ірина Калинець активно долучилась до відродження української церкви, донькою якої залишилась до самого кінця.

На похорон також приїхав третій президент Віктор Ющенко, народні депутати України Олесь Доній, Володимир В’язівський, місцеві політики, друзі, родичі і колеги Ірини Калинець.

Після поминальної панахиди похоронна процесія пішки вирушила на Личаківське кладовище, де пройшла громадська панахида і поховання.

Зі скорботним словом виступили Герой України Юрій Шухевич, депутат першого демократичного скликання львівської міськради Стефанія Шабатура, ректор ЛНУ імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Нагадаємо, 31 липня після довгої хвороби померла львівська поетеса, громадський діяч та політв’язень Ірина Калинець.

За матеріалами:  zaxid.net

Читайте також:

Померла відома українська поетеса – Ірина Калинець

Залишити відповідь

Next Post

Лариса Возницька - новий директор Львівської національної галереї мистецтв

2 серпня, відбулося представлення нового директора Львівської національної галереї мистецтв – Лариси Возницької-Разінкової. Її представляв міністр культури України Михайло Кулиняк. Новий гендиректор Лариса Возницька під час призначення подякувала міністрові культури, головам Львівської облдержадміністрації та Львівської облради, а також Президентові України з яким зустрічалась і який, за її словами, запевнив, що […]