Ірина Сех: «Хто, як не ми, допоможемо нашим військовим!»

armВійськовослужбовці 24-ої окремої механізованої бригади, яка зазнала найбільших втрат у військовому протистоянні на сході, внесені до списків учасників антитерористичної операції. У цьому запевнив голову Львівської облдержадміністрації Ірину Сех командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник. Як відомо, з клопотанням про це до Ірини Сех звернулися родичі військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.
Батьки та дружини військових також просили допомогти 24-ій бригаді, яка зазнала великих втрат під Зеленопіллям, одягом, спорядженням, продуктами харчування. Вони також звертаються щодо проведення ротації військових, які вже тривалий час перебувають в зоні АТО.
У розмові з Іриною Сех Ігор Колесник запевнив, що на засіданні штабу він доповість про потреби матеріально-технічного забезпечення бригади, а також на засіданні розглянуть можливість якнайшвидшого проведення ротації.
Водночас голова ЛОДА Ірина Сех доручила директору департаменту фінансів Олегові Демківу відшукати можливості фінансування допомоги родинам загиблих в боях з терористами.
«На минулій сесії адміністрація ініціювала внесення змін до відповідної програми, з бюджету було виділено додатково 2, 5 мільйона гривень. На жаль, відтоді зросла кількість загиблих на війні. На сьогодні є потреба у виділенні ще 2,5 млн гривень», – зазначила Ірина Сех.
Нагадаємо, що Львівська обласна рада ухвалила програму, за якою отримали допомогу в розмірі 100 тисяч гривень родини 21 загиблого майданівця з Львівщини. Згодом з ініціативи Ірини Сех було внесено зміни до обласної програми, в якій передбачили таку ж допомогу – по 100 тисяч гривень – родинам загиблих в протистоянні з терористами військових.
Також Ірина Сех закликала місцеву владу долучитись до допомоги військовослужбовцям з Львівщини, які зараз на сході України беруть участь в АТО. «Хто як не ми допоможемо нашим хлопцям!», – закликала голова Львівської ОДА Ірина Сех.
Наприклад, Третій батальйон територіальної оборони, який зараз перебуває в зоні АТО, потребує запчастин для автомобілів ГАЗ 66 , КАМАЗ-5410, ЗІЛ 130 та 131, УАЗ 3962, УРАЛ 3962, УРАЛ 4320, автобусів «Еталон», ТАТА 0134, ПАЗ. Машини ламаються, їздять на швидкості щонайменше 100 км/год, адже при меншій швидкості одразу потрапляють під обстріл.
«Потребує підтримки Третій батальйон територіальної оборони, військові частини з Львівщини, які зараз на сході України. 24 механізована бригада з Яворова, яка потрапила під обстріл у селищі Зеленопілля Луганської області. В багатьох згоріла форма, немає взуття», – наголосила Ірина Сех.
Нагадаємо, що на Львівщині створено Фонд підтримки Українського війська. Переказати кошти можна на спеціально створений гривневий рахунок: у «Приватбанку» № 29244825509100, МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570, № картки 5168742067384929.


Залишити відповідь

Next Post

Жителі Сєвєродонецька радісно зустрічали свою армію: "Спасибі!" (відео)

З’явилося відео, де жителі Сєвєродонецька гаряче зустрічають українських військових. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на informator.lg.ua. Сьогодні сили АТО звільнили від терористів Сєвєродонецьк та Попасну Луганської області. Раніше повідомлялося, що за добу в зоні АТО загинули 13 військовослужбовців. Поділіться цим у соцмережах: