Ірина Федишин виступить з концертом у Золочеві

Ірина Федишин на велике прохання прихильників змінила свій гастрольний графік щоб приїхати з своїм концертом до дня закоханих “Цвіте калина” до Золочева.

З цим шоу найбільш гастролююча співачка України вже встигла відвідати попередньо 80 міст країни зі Львова до Харкова.

Ірина Федишин вже 12 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більше 400 із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube. 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Пароль», «Україна колядує – Нове» та “Цвіте калина”, які розійшлися чималими тиражами.

Минулого року запальна пісня Ірини Федишин «Серця стук» за результатами смс-голосування і оцінювання директорами найкращих радіостанцій України здобула перемогу конкурсу “Український формат”.

Разом зі своєю прекрасною командою, Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято – яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Та перш за все – чудовим виконанням унікальних душевних пісень.

Квитки можна придбати у магазині Квест (м. Золочів, вул. Рєпіна, 1) або у Золочівському Народному домі (вул.Чорновола, 1).

Довідки по тел.: 096 742 49 88.

Залишити відповідь

Next Post

З 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 грн

Шановні мешканці району! Інформуємо Вас про те, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. Підвищення мінімальної заробітної плати – це виправданий крок, який спрямований на: – покращення рівня життя громадян; – збалансування Вашої праці з рівнем її оплати; – підвищення фінансових можливостей […]