iPhone 14 Pro Max – актуальний смартфон із відмінними характеристиками

Флагманська модель Apple iPhone 14 Pro Max вийшла у 2022 році, але все одно продовжує бути актуальною та затребуваною серед фанатів цього бренду. Телефон багатофункціональний та продуктивний, має хорошу камеру, а після випробування цього продукту стало зрозуміло, що навіть за наявності наступного покоління iPhone 14 все одно можна купувати і він буде ефективним у користуванні.

Телефон доповнюється дисплеєм Always-On, є динамічний острів, покращена камера та продуктивність. Ознайомитись з попереднім поколінням можна за посиланням https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_apple-iphone-14-pro-max.html, де є детальний опис кожної моделі, фотографії для візуальної оцінки та точні технічні характеристики . Свого часу він вважався найпродуктивнішим у всій лінійці телефонів Apple.

Технічні характеристики

Вивчаючи особливості телефону обов’язково потрібно проаналізувати технічні характеристики та параметри:

 • оперативна пам’ять об’ємом 6 Гб;
 • внутрішня пам’ять від 128 Гб до 1 Тб;
 • діагональ екрану 6,7 дюймів, OLED та роздільна здатність 2796 x 1290 пікселів;
 • оновлення екрану 1-120 Гц;
 • ємність акумулятора 4323 мАг;
 • підтримка бездротової та швидкої зарядки на 20 Bт;
 • стандарт захисту IP68.

Це лише невелика частина параметрів. Кожен із модулів має свої унікальні характеристики, особливості та функціонал.

Процесор

За продуктивність відповідає процесор A16 Bionic, виготовлений за 4-нанометровим техпроцесом. Завдяки цій технології є можливість зменшити габарити процесора, але зберегти кількість транзисторів та підвищити енергоефективність.

Встановлено 2 продуктивні та 4 енергоефективні блоки. Особлива архітектура побудови збільшує продуктивність на 20%. Це спрощує активацію «важких» ігор, а також є можливість відтворювати тривимірну графіку.

Автономна робота

Місткість акумулятора 4323 мАг, що гарантує безперервне відтворення відео протягом 29 годин. Також застосовано технологію Optimized Battery Charging і активовано режим низького енергоспоживання. Враховуючи, що додаткове навантаження на дисплей зростає за рахунок частоти 120 ГГц, енергоефективність та економія заряду на рівні. За бажанням можна використовувати адаптер на 20 Вт для прискореної зарядки. Усього за 30 хвилин буде отримано 50% заряджання.

Кольори телефону

На вибір представлені такі відтінки:

 • Deep Purple;
 • Silver;
 • Gold;
 • Space Black.

Задня панель фарбується спеціальним способом, коли молекули вплавляються в загартоване скло на молекулярному рівні, гарантуючи довговічність і практичність покриття.

Next Post

Скільки може коштувати якісний віскі? Вибираємо напій

Віскі значно відрізняється від коньяку та скотчу, з якими часто порівнюють цей напій, завдяки процесу виготовлення та набутого ним смаку. Різні види зерна, методи перегонки та час витримки дають змогу отримати різні сорти напою. Незалежно від країни-виробника віскі або додаткових інгредієнтів, смак напою майже завжди однаковий, на нього впливають лише […]