Інвестиційно-будівельна діяльність на Золочівщині

Упродовж січня – березня 2011р. в районі введено в експлуатацію 2 новозбудованих житлових будинки загальною площею 0,2 тис.м2, що на 93,5% менше ніж у січні – березні 2010р. Всі ці будинки введено індивідуальними забудовниками.

За обсягом введеного житла  та за темпом зростання в звітному  періоді район займає  26 місце.

Впродовж січня – березня 2011 року на розвиток економіки Золочівщини за рахунок усіх джерел фінансування було спрямовано 7,7 млн. грн. капітальних інвестиції.

Обсяг інвестицій в основний капітал становив 7,1 млн. грн. і зменшився на  37,7% порівняно з відповідним періодом минулого року. За цим  показником регіон посідає 25 місце в області і 18 за темпами зростання. Обсяг інвестиції в основний капітал на одну особу  за І квартал поточного року склав 101,9 грн. І надалі основним джерелом інвестицій в основний капітал залишаються власні кошти підприємств та організацій 6,5 млн. грн. (90,5% від загального обсягу). За рахунок коштів населення на індивідуальне будівництво освоєно 0,7 млн. грн., що становить 9,3% усіх вкладень, за рахунок державних коштів – 0,02 млн. грн., а це 0,2% із всіх вкладень. Найбільше інвестицій в основний капітал за січень – березень 2011 року за видами економічної діяльності освоєно: в промисловості – 89,5% усіх коштів, в операціях з нерухомістю (включаючи житлове будівництво)– 8,0%, у діяльності пошти та зв’язку – 1,1% та 0,6% – у галузі торгівлі.

За матеріалами: Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відбудеться Всеукраїнський дитячий футбольний турнір

Сьогодні, 13 червня 2011 року, розпочнеться Всеукраїнським дитячий футбольний турнір, присвячений одному року до початку УЄФА ЄВРО 2012™ , а також Дню захисту дітей. Відкриття футбольного турніру відбудеться на стадіоні «СКА». Початок о 19 годині. Вхід безкоштовний. У турнірі візьмуть участь футбольні клуби України та Польщі та провідні дитячі ДЮСШ. Футбольний […]