Інтерв’ю з начальником Пенсійного фонду в Золочівському районі (відео)

PensijnujПенсійний фонд України – основний орган державної виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі пенсійного забезпечення та пенсійного страхування.

Поява структури, яка поставила за мету своєї роботи, покращення добробуту людей похилого віку, шляхом їхнього пенсійного забезпечення, була покликана життям.

Завдяки специфічності роботи працівників фонду – з людьми і для людей – в його колектив, приходять лише ті, для кого милосердя, людяність, безкорисливість, самовіддача і високий професіоналізм є основними якостями спеціаліста.

Інформаційному порталу “Золочів.нет”, вдалось поспілкуватись саме з таким спеціалістом, з начальником Пенсійного фонду у Золочівському районі – Питльованою Іриною Василівною.

Дивіться відео:

Читайте також:

Призначено нового начальника управління Пенсійного фонду у Золочівському районі

Залишити відповідь

Next Post

93 особи постраждали від переохолодження та обмороження

За статистичними даними Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф станом на 25 січня 2012 року від переохолодження та обмороження в області постраждали 93 особи. 75 постраждалих госпіталізовано у стаціонари лікувальних закладів, 8 осіб померло. Про це повідомляє  прес-служба Львівської облдержадміністрації. Поділіться цим у соцмережах: