Інтерв’ю Юлії Тимошенко для “Золочів.нет” (відео)

tumoshenkoЖурналістам “Золочів.нет” вдалося поспілкуватися із Юлією Тимошенко під час її перебування у Золочеві. Свої питання поставили Ірина Лукаш та  Ірина Палій. Про це дивіться у нашому короткому інтерв’ю.

– Що будете робити для того, щоби була стабільна ситуація на сході?

– Я думаю, що перше, що потрібно зробити, це взагалі 25 травня провести вибори президентські, не дати їх зірвати, і обрання президента це вже буде першим фактором стабільності. А друге, я вірю зараз в рух опору, куди прийшли всі колишні військові, які приймали участь в бойових діях і які готові щиро служити Україні. З них сьогодні зроблені головні патріотичні військові загони України. Вони здатні прогнати з нашої країни окупантів. А далі нам потрібно будувати сильну армію, сильне наше військо, яке більше ніколи не дасть можливостей ступити окупантам на територію нашої землі.

– Я журналіст, працювала в Севастополі, як на вашу думку держава має захистити людей, які змушені були в міру обставин покинути місто? Залишається кримська прописка, але життя там немає через моральні принципи. Що робити їм дальше, як держава може їх захистити?

– Я думаю, що зараз буде прийнятий закон про переселенців, і цей закон буде давати всі соціальні гарантії цим людям. Я думаю, що ми зобов’язані, нашим українцям, які приїхали з Криму, зі сходу України, дати їм надію на нормальне життя.

– Як, на вашу думку, нам виписуватися з Криму? Чи ми можемо бути захищені в Україні?

– Ні! Я думаю, що ми будемо захищені в Україні і з Криму виписуватись не можна. Крим це Україна і він буде в найближчий час повернутий.


Залишити відповідь

Next Post

Юлія Тимошенко відвідала Золочів (відео)

2 травня 2014 року із своїм візитом, в рамках передвиборчого туру по Україні, у Золочів завітала кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко. Перед тим, як звернутися до виборців, Юлія Володимирівна поклала квіти та вклонилася до пам’ятника Маркіяну Шашкевичу. Кандидат у президенти зверталася до мешканців Золочівщини із синьо-жовтої сцени облаштованої на […]