Інтерв’ю із Тарасом Батенком про актуальне та важливе

Сьогодні ми мали нагоду поспілкуватися із народним депутатом Тарасом Батенком. Зокрема у розмові із нардепом ми дізнавалися відповіді на такі запитання:

– На що пішли 12 мільйонів, які вдалося Тарасу Батенку залучити для потреб виборчого округу за останні три місяці?
– Чи буде встановлено світлофор в с. Плугів, Золочівського району?
– На перехресті (на об’їзній дорозі Золочева) світлофор певний час вже встановлений, але так і не увімкнений. Окрім того там погане освітлення. 20 січня було знову смертельне ДТП на цій ділянці дороги. Чи можна якось вирішити питання безпеки на цьому відрізку дороги?
– Чи будуть ремонтуватись ще якісь дороги в районі цього року?
– Перед Новим роком стало відомо, що фізичним особам підприємцям, навіть тим, які не працюють обов’язково необхідно платити 704 грн. Багато ФОП через це позакривали, але хто не встиг закрити до Нового року все ж має сплатити податок, навіть якщо не працював. Чи будуть на розгляді якісь зміни до закону, що зобов’язує таку сплату?

Залишити відповідь

Next Post

«Прощання з колядою» у селі Золочівка

22 січня в Народному домі села Золочівка відбувся святковий захід «Прощання з колядою», в якому взяли участь вертеп під керівництвом п. Репецької О., два церковні хори, були віншувальники та сівачі. Бібліотекар п. Юля оголосила, що в цей день Україна святкує день Соборності. Заключне слово подяки було озвучено головою сільської ради […]