Інтерв’ю з головним редактором фінансового порталу ДельтаФінанс – Денисом Корнієнко

Сьогодні ми вирішили взяти інтерв’ю у власників сайту ДельтаФінанс – компанії, яка заявила про своє амбітне рішення стати «Фінансовим супермаркетом №1» на ринку України. Такі цілі викликають не тільки цікавість, але і безліч питань, відповіді на які люб’язно надав Денис Корнієнко – кредитний експерт і головний редактор сайту ДельтаФінанс.

– Чим ви відрізняєтесь від конкурентів?

– Гарне питання. На нього ми б могли відповісти, що наші особливості – це оригінальність, орієнтованість на користувача, авторський матеріал, зручний сайт і так далі. Однак, вважаємо, що це все – просто красиві фрази, бравада, і це не несе ніякої конкретики. Ми відрізняємося тим, що хочемо бути, в першу чергу, чесними.

На нашому сайті немає і ніколи не буде, реклами тих чи інших компаній і організацій, які є шахрайськими, кажуть напівправду, обманюють і заробляють собі гроші на фінансовій необізнаності українців.

Ми ніколи не будемо рекламувати шахраїв. Ми не будемо розміщувати рекламу страхової компанії або банку, який знаходиться в зоні ризику, або закритий, або він на даний момент відчуває труднощі з ліквідністю і так далі. Вважаємо, що це перша відмітна наша особливість.

Якщо говорити конкретно, то наведу приклад. Є компанія, яка виглядає як мікрофінансова організація, при цьому після того, як людина зареєструвалася і авторизувала там свою картку, вони списують у нього гроші з карти, нібито за підбір кредиту, при цьому ніякої гарантії про видачу кредиту вони не дають. Просто щотижня навіть не щомісяця, у нього списують гроші з карти. Людина може відписатися, відмовитися від цієї підписки, після того як у нього вже списали гроші. Так, десь дрібним шрифтом, на 38-й сторінці на сайті ця інформація наведена. Однак все це розраховано на малограмотність, непоінформованість наших співгромадян, і ми вважаємо таку поведінку обманом і шахрайством. Це такі компанії, наприклад, як Мазій, кредит, Гута-банк і інші.

Ми самі таке не практикуємо, і на нашому сайті в рейтингах немає даних компаній, які беруть гроші за підбір кредитів, хоча у багатьох наших колег по ринку ця інформація є. Вони розуміють, що вони забирають гроші у людей, у яких їх і так немає, які готові брати кредити під 300% річних. Але ми таку поведінку вважаємо неетичною, так не працюємо, і так працювати не будемо. Це одна з наших відмінних рис.

Друге – це те, що ми намагаємося зосередитися саме на фінансовій тематиці. Якщо подивитися на багато фінансових сайтів, які є в Україні, то там ви знайдете інформацію не тільки про те, що стосується фінансів, але також інформацію про ціни на нафту, на мобільних операторів України, коди цих мобільних операторів і т. д. Все це зроблено тільки для того, щоб залучити якомога більше користувачів, заробити якомога більше грошей. Для себе ми вирішили, що хочемо стати фінансовим супермаркетом номер один в Україні. Не просто сайтом номер один в Україні, а саме фінансовим супермаркетом в Україні. Тому вся інформація, яка є на нашому сайті, тим чи іншим чином пов’язана з фінансами. Так, це можуть бути депозити, інвестиції, кредити, криптовалюта, страхування. Це може бути вся інформація, пов’язана з бюджетом України, все те, що описано в бюджеті: мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, аліменти і так далі – все, що пов’язано з фінансами. Але ми не будемо публікувати новорічні привітання тільки для того, щоб показати, як багато користувачів на нашому сайті, щоб ще додатково заробити якусь частину грошей.

Крім того, ми запускаємо на нашому сайті блог, де кожен зуміє зареєструватися і поділитися своєю думкою і баченням тієї чи іншої фінансової картини в Україні. З огляду на те, що відвідуваність нашого сайту становить близько 300 тисяч осіб на місяць, тобто третину мільйона, це хороший майданчик для людей, які можуть поділитися своєю думкою і бути почутими. Так, такий інструментарій є на ряді сайтів, однак, у нас ми не просто зробили цей функціонал. Ми ще хочемо зробити так, щоб люди говорили і ділилися, щоб вони були почуті, прочитані, і їхня думка набула розголосу в мережі Інтернет.

– Розкажіть пару слів про вашу команду, скільки вас, хто що робить, чи є у вас вакансії?

– Якщо говорити не тільки про проект «Дельта Фінанс» Україна, а й про групу наших проектів по інших країнам, а також проектах, які ми розвиваємо в інших напрямках, наприклад, в США, в інших нішах, наприклад, в хостингах, то нас всього 12 чоловік. Частина людей перебуває в офісі, частина працює віддалено, і ці дванадцять чоловік – це ті люди, які працюють у нас на постійній основі. Також ми, звичайно, залучаємо зовнішніх виконавців для якихось разових завдань. У нашій команді зараз є програміст, SММ-менеджер, головний редактор, перекладач на англійську, португальська, іспанська мови, а також ряд SEO фахівців, кожен з яких відповідає за свій проект і просуває його на тих ринках, на яких вони працюють.

– Чи є у вас вакансії?

Так, звичайно, у нас є вакансії. На даний момент ми шукаємо трьох людей. Перший – це контент менеджер – людина, яка публікує інформацію на сайті та стежить за її актуальністю, домагається її поновлення. Людина, яка сама пише частина тексту, але, можливо, працює з іншими авторами.

Також ми шукаємо крауд-маркетолога, хто в темі, той знає, чим ця людина повинна займатися. Крім того, ми шукаємо менеджера з комунікацій, людини, який буде налаштовувати діалог між нашим проектом «Дельта фінанс» та учасниками фінансового ринку – страховими, банками, інвестиційними компаніями і так далі.

– Які у вас плани на майбутнє? Які цілі ставите, і в які терміни хочете їх досягти?

– Про плани на майбутнє я сказав ще на початку нашого інтерв’ю, коли ми обговорювали назву проекту: «Фінансовий супермаркет №1 в Україні». В принципі, це є нашими планами. Додам, що якщо зараз ми номер один, тому що ми єдиний такий фінансовий супермаркет в Україні, то наша мета бути №1, тобто бути дійсно найкращим і першим порталом, який говорить про фінанси для українців.

Хотілося б, звичайно, щоб ми цього досягли якомога швидше, але в стратегії розвитку нашого проекту – вийти на цей показник протягом найближчих двох років. Це те, що стосується України. Якщо говорити про закордонні проекти, то хочемо протягом найближчих 6-8 місяців вивести ці проекти на самоокупність (на даний момент вони дотаційні). І далі в кожній з країн розвивати їх в такому ж ключі як «Дельта Фінанс», щоб це були фінансові супермаркети, які дають повну, об’єктивну і чесну інформацію про фінансові послуги в країні.

Дякуємо за інтерв’ю, Денис, було приємно з вами сьогодні поговорити. Дякую за чесність і відкритість. Бажаємо успіху і успіху вашому амбітному проекту!

Next Post

Фізичні особи-підприємці "за себе" подають звіт по єдиному соціальному внеску

Пенсійний фонд України нагадує, що фізичні особи-підприємці за 2019 рік “за себе” подають звіт по єдиному соціальному внеску (Додаток 5). Особливості заповнення Додатку 5. У колонці 2 Таблиці 1 обов’язково вказується код категорії застрахованої особи: 5 – якщо працювали на загальній системі оподаткування; 6 – якщо працювали на спрощеній системі […]