Інтерв’ю: Олександр Сачко про війну, мобілізацію і задачі на передовій (відео)

Про війну, мобілізацію і задачі на передовій. ДУК “Правий сектор” є єдиною добровольчою силою, яка від моменту заснування і до сьогодні обороняє східні кордони України. Задачі, які стоять перед ДУК ПС залишаються незмінними: бойова діяльність, вишкіл бійців у бойових підрозділах на фронті і підтримка бойового духу всіх захисників України. При цьому основним завданням Добровольчий Український Корпус ставить визволення внутрішнього і зовнішнього окупанта. Про війну, мобілізацію і задачі на передовій поговоримо з Олександром Сачком – керівником Головного штабу ДУК ПС, та членом проводу НВР “Правий сектор”.
Над інтерв’ю працювали у Авдіївці член Проводу Національно-Визвольного Руху “Правий сектор”, заступник Голови Політичної Партії “Правий сектор” Василь Лабайчук та кореспондент “Золочів.нет” Юрій Даниленко.

Next Post

Вітання для Росіл Михайла

Сьогодні святкує свій День народження Росіл Михайло! Дорого тата вітають синочки Максим і Дмитрик і дружина Марія з його 30-річчям! Ми бажаємо Тобі, щоб все, що ти задумаєш, у Тебе легко виходило, щоб доля завжди була до Тебе прихильна. Нехай всі Твої мрії втілюються в життя в самі короткі терміни. […]
Вітання