Інтерв’ю: Ірина Сех про громадську діяльність та “злі язики”… (відео)

Ірина Ігорівна Сех народилася 20 вересня 1970, у селі Вербівчик, Бродівського району, Львівської області — український політик, голова Львівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутат Львівської обласної ради VI скликання, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді, директор приватного підприємства «Агенція юридичного захисту», Народний депутат України VII скликання. Була головою Львівської обласної державної адміністрації. Кандидат у Народні депутати України по 119 виборчому округу ( це Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району).
У інтерв’ю з Іриною Сех ми говорили про те, з якими найчастіше проблемами звертаються люди, під час зустрічей з виборцями, про громадську діяльність у Об’єднанні українок «Яворина».
Під час Революції Гідності Ірину Сех ми бачили на Майдані у найбільш трагічні дні, тому дізнавалися як це вплинуло на Ірину Сех та і як вдалося це пережити. Також, говорили про намагання недругів її дискредитувати, знищення передвиборчої агітаціїі ставлення Ірини Сех до “злих язиків”. Дізналися основні пункти передвиборчої програми Ірини Сех та ВО “Свобода”.
Детально про все дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Василь Шкляр про Тараса Батенка (відео)

Коли мене запитують про Тараса Батенка, я насамперед відповідаю, що це людина слова, людина честі, із загостреним почуттям обов’язку. Я гадаю, що Тарас пройшов дуже добру життєву школу, йому поталанило на вчителів… Так говорить про нардепа Тараса Батенка Василь Шкляр. Детально дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах:
Василь Шкляр