Інтернет-магазин для власного бренду

Вигадали круту ідею, знайшли спосіб її реалізувати. І тут постає питання: як продати свій товар? Відповідь очевидна — запускаємо власний інтернет-магазин та розкручуємо бренд. На сайті https://shop-express.com.ua/ зробити це можна двома способами. 

Перший спосіб – самостійно створюємо магазин на базі конструктора. Ви можете вибрати будь-який варіант дизайну, підключити потрібні функції, заповнити товарами магазин і зайнятися його просуванням. Ну, чи скористатися другим способом – замовити всю цю роботу під ключ. Тоді і дизайн можна коригувати так, як найбільше подобається.

Можливості конструктора

Крім створення інтернет-магазину, ви можете скористатися додатковими сервісами:

  • Реклама. Для вашої зручності розроблені інтеграції з рекламними кабінетами в Google і Фейсбук. Вибирайте звичний вам спосіб реклами та налаштовуйте її прямо в конструкторі.
  • Продаж. Не варто обмежувати себе у каналах продажу. Через різні агрегати та маркетплейси можна збільшити аудиторію в кілька разів. Все це, включаючи продаж через соціальні мережі, можна налаштувати на сайті.
  • Еквайрінг. Зручний сервіс для оплат прямо на сайті. Усі інтеграції із платіжними системами вже виконані.
  • Розстрочка. Популярний сервіс. Збільшуйте свою клієнтську аудиторію. Доступна розстрочка від ПриватБанку, Монобанку та інших банків, у яких передбачено оплату частинами.

У конструкторі передбачено все, що потрібне для успішного бізнесу. Це функціональність, просування магазину та якісна підтримка вашого бізнесу.

Що таке SHOP EXPRESS

У сервісі ви знайдете всі інструменти для просування вашого магазину, отримаєте можливість інтегрувати його з маркетплейсами, системами обліку. Підключіть службу доставки. Можна скористатися наданим хостингом. Служба технічної підтримки допоможе розібратися з усіх питань.

Якщо ви тільки замислилися розпочати бізнес в онлайні або вже маєте офлайн-магазини і намагаєтеся зайняти свою нішу в інтернет-сегменті, на Shop-Express ви знайдете все, що потрібно для впевненого старту. Але і для професіоналів тут зібрані всі інструменти, щоб комфортно здійснити переїзд магазину на нашу платформу та керувати всім циклом від розміщення товару до доставки клієнту. 

Ви можете самостійно збудувати всі процеси або замовити цю послугу під ключ. Протягом 7-14 днів ми налаштуємо всі процеси так, як цього вимагає ваш магазин. Оформимо все у вашому фірмовому стилі та підкажемо, як покращити те, що вже є.

Ціни на послуги можна переглянути за посиланням https://shop-express.com.ua/price/. Незалежно від обраного тарифу ви отримуєте допомогу та техпідтримку, оплачений хостинг, гарантії та своєчасні оновлення сервісу. Ми супроводжуємо вас на всіх етапах та допомагає вирішувати будь-які складності протягом усього часу співпраці.

Створення власного магазину – це просто:

  • Виберіть дизайн, що сподобався;
  • Налаштуйте необхідні параметри;
  • Додайте товари та описи до них.

Ваш магазин готовий, а часу на це піде зовсім небагато. Але якщо вам потрібен нешаблонний варіант, зверніться до наших спеціалістів. Вони врахують усі ваші потреби та побажання, допоможуть розібратися з функціоналом, налаштують усі процеси від маркетингу до доставки замовлень.

Якщо ваш бренд вже має свій фірмовий стиль – чудово! Але якщо ви тільки починаєте, то логотип та базові тексти ми розробимо разом із створенням магазину. Якщо після налаштування та заповнення товарів вам знадобляться послуги просування, повідомте про це менеджера.

Next Post

До уваги платників 5 % акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 30 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 21.04.2022 № 2218-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». Зокрема, змінено дату введення в дію змін до Бюджетного кодексу щодо впровадження в дію порядку зарахування […]