Інтернет магазин «Мебліхіт»

Інновації та технологічний прогрес – дуже швидкі явища. Тому, вже нікого не здивувати покупками через Інтернет. Адже це швидко, зручно і надзвичайно вигідно. Та інколи технологічну ейфорію відтіняє нечесність продавців, виробників і небезпечність оплати. Тому, слід дуже уважно та вибагливо підходити до вибору різноманітних сайтів з продажу.
Не зважаючи на це, у нас є хороша новина для тих, хто бажає купити якісні меблі оптом та в роздріб, з гарантією, за доступною ціною чи в кредит.
Інтернет магазин «Мебліхіт» – це 100 % гарантія якості, оперативність, надійність, зручність та доброзичливість, професіоналізм великої команди, яка з легкістю зробить вашу мрію реальністю.


Що ми пропонуємо
Відразу ж варто зауважити, що ми на ринку вже досить тривалий термін, тому про нашу порядність краще говорять схвальні відгуки покупців та кількість постійних клієнтів.
У нас можна придбати меблі для офісу, будинку, ресторану чи фітнес-клубу.

Унікальні кухонні меблеві комплекси, вишукані спальні, стильні робочі кабінети, казкові дитячі кімнати та вітальні. Супутні деталі та аксесуари, освітлювальні системи та сантехніка. Асортимент настільки широкий, що кожен зможе вибрати для себе оптимальний варіант. А ті, хто знаходиться у пошуку, зможуть лише у нас відшукати об’єкт своєї мрії.


Інтернет магазин «Мебліхіт» можна назвати унікальним у своїй категорії. Адже лише ми змогли поєднати цілий комплекс послуг для різних соціальних категорій населення, додавши до них цікаві акції та спеціальні пропозиції. А це означає що, хто не має достатніх коштів для придбання меблів, можуть оформити дуже вигідний кредит на оптимальних умовах придбання. Або стати учасником вигідної акції та купити меблі за знижками.
Наш сайт з великою повагою ставиться до ветеранів АТО, пенсіонерів та інвалідів першої та другої групи, тому для них передбачена гнучка та лояльна система знижок, яку вони можуть використати, пред’явивши необхідні документи.
Можливість оглянути зразки тканин, каркасів та деталей декору, надають змогу створити свій неповторний дизайн меблів.


Зручний, яскравий інтерфейс сайту с повним переліком послуг, реальними фото запропонованих нами об’єктів. Команда працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Є можливість консультацій в телефону режимі.


Додаткові послуги
Кожен покупець, який придбав в магазині меблі, може використати можливість професійних послуг спеціалістів по:
– доставці меблів за вказаною адресою
– виносу меблевих конструкцій та їх деталей на поверх
– професійне складання меблів
Не зважаючи на те, зробили ви замовлення через мережу Інтернет, чи особисто завітали до нашого магазину, ми пропонуємо послуги нашої команди за демократичними цінами. Переваги таких послуг в тому, що наші спеціалісти не лише є частиною команди «Мебліхіт», а й знають свою справу в найдрібніших деталях та здійснюють роботу надійно, на спеціально обладнаному автотранспорті, бо їм не байдужа репутація магазину.
Оплата та доставка
Ми потурбувались про те, щоб кожен клієнт міг вибрати для себе зручний спосіб оплати та доставки. Інтернет сайт не вимагає однозначної і беззаперечної оплати товару наперед. Демонструючи цим, що не має на меті вчинити не чесно з клієнтом. У кожного є можливість скористатись готівковим розрахунком, безготівковим, частково запропонувати аванс з наступним розрахунком при отримані замовлення. Для постійних клієнтів в магазині діє гнучка система знижок та бонусів.
Так, як і оплата, спосіб доставки обирається замовником. Це може бути як доставка транспортною компанією України, так і представниками компанії у зручний для вас час за вказаною адресою.
Звичайно, можна достатньо багато описувати наші переваги та особливості, але той, хто лише один раз мав з нами справу, стає нашим клієнтом. А це більше ніж слова.
Тому кожного дня ми працюємо заради того, аби доставляти радість, затишок і комфорт у кожен дім.
Наша адреса в інтернеті https://meblihit.com.ua/ua/
Для читачів “Золочів.нет” купон на першу покупку у розмірі 100 грн.
Код купону «CP-WY089-WYJSG27» вводи при оформленні замовлення.

Залишити відповідь

Next Post

Викладачі Львівської політехніки запропонували надати вишу ім'я Степана Бандери

Група викладачів кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» виявили ініціативу надати вишу ім’я Степана Бандери. Про це йдеться на сайті Національного університету «Львівська політехніка». “Група викладачів кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка», до якої належить і автор цих рядків, виявила ініціативу надати […]