Іноземець звинуватив свою колишню дружину із Золочева у шахрайстві

Правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції.

“В Сихівський відділ поліції 3 липня звернувся 59-річний громадянин однієї з європейських країн. Він повідомив, що його колишня дружина, 58-річна мешканка міста Золочів, у шахрайський спосіб заволоділа значною сумою його грошових коштів. За нинішнім курсом валют заподіяні збитки становлять понад 2 200 000 гривень.

За словами іноземця, він протягом чотирьох років надсилав гроші зловмисниці для придбання будинку в одному із сіл Золочівського району. Нерухомість вона купила, однак оформила її на себе.” –  повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

Наразі правоохоронці перевіряють факти, викладені у заяві. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Зіновії Барни

Люблячу маму, найдорожчу бабусю, дбайливу свекруху і дорогу сваху Зіновію Барну з 55-річчям вітають син Микола, невістка Ірина, внучки Вікторія і Вероніка, дочка Людмила, сваха Євгенія, сват Володимир і вся велика родина. Всього, що найкращого в світі буває, Для Вас, наша люба, ми щиро бажаєм Бажаєм Вам спокою й миру […]