ІННОВАЦІЇ У ЖИТТІ СУСПІЛЬСТВА

Інновації у нашому житті займають дуже важливу нішу. Взяти хоча б застосування платіжних терміналів, пластикових карт і тотальну комп’ютеризацію. Без комп’ютера чи смартфона люди ніби відірвані від усього світу. А для освітньої галузі, зокрема в Україні (не будемо боятися гучних слів), ці гаджети просто стали спасінням під час пандемії коронавірусу. Цей виклик у свою чергу забезпечив дистанційне навчання з допомогою новітніх онлайн платформ в період російсько-української війни, що триває наразі.

На початку 2021 року найвпливовіший в Америці журнал «Time» подав на своїх сторінках перелік найкращих винаходів цього року. У рейтингу 100 інновацій, серед них − винайдення вакцини від COVID-19, технічного робота для емоційної підтримки госпіталізованих дітей, обладнання для озвучування текстів, система CRISPR, призначена для лікування генетичних захворювань, випуск розкладного смартфона Samsung. Видання наголошує на тому, що винайдені речі не тільки креативні і ефективні, але й змінюють спосіб життя людей на краще, а деякі допомагають виліковувати раніше невиліковні хвороби, зокрема, CRISPR. Ця інноваційна технологія може видаляти, модифікувати і вбудовувати геноми людини. Працює на молекулярному рівні по принципу біологічних ножиць: може «вирізати» хвору частину ДНК у конкретному секторі і замінювати її на нову здорову. Надзвичайно зацікавила всіх інновація науковців із Массачусетського технологічного інституту. Вчені створили незвичайну пряжу (нитки). З ниток зробили smart одяг, який аналізує стан людського організму( тиск, рухи, поставу).

Інновації потрібні в будь-якій сфері діяльності суспільства, особливо – економічній. Адже кожен студент економічного ВНЗ знає, що ключовим фактором економічного розвитку сучасної держави є розробка і впровадження інноваційних технологічних рішень. До прикладу, впровадження роботизованих ліній на промислових підприємствах чи оптимальних верстатів на приладобудівних заводах значно покращили швидкість і якість випуску продукції. У другій половині XX століття, у зв’язку з розвитком таких технологій як механічні та гідравлічні листозгинальні преси (дивіться тут: https://abplanalp.ua/listoobrobni-verstaty-lystozgyny-chpu/) став набагато нижчим рівень небезпеки отримання травми працівниками і споживання електроенергії. А у подальшому у цій галузі з’явилися такі інновації як графічний інтерфейс користувача, лазерний контроль лінії згинання металевих листів. А співробітництво ділових партнерів набуло нової якості. Про це далі.

Комплексні технологічні рішення в Україні

Цей термін не новий. Уже понад 40 років у Центральній Європі багато промислових компаній, зокрема Abplanalp ( Швейцарія) працюють для забезпечення найвищих стандартів обслуговування і надання комплексних технологічних рішень діловим партнерам. Але у нашій країні компанія “Абпланалп Україна” функціонує як дочірнє підприємство у багатьох містах з 1991 року, URL: https://abplanalp.ua/. Компанія гарантує кожному діловому партнеру допомогу щодо:

  • підбору оптимального верстата відповідно до потреб;
  • консультування і навчання персоналу ( можна он-лайн);
  • супровід процесу введення в експлуатацію обладнання;
  •  обслуговування станків після продажу.

Команда професіоналів із кваліфікованих інженерів і фахівців з постачання запчастин допоможуть підібрати потрібне обладнання, зокрема листозгиб. Застосування цього обладнання допомагає значно спростити роботу з металом, з якого виготовляють різні вироби та заготовки, що використовуються при будівництві будинку, у побуті або для інших цілей.

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з воїном (відео)

Як інформують у Бродівській міській раді, Золочівського району, на Донеччині загинув 33-річний стрілець-санітар зі села Білявці Сергій Варава. Поділіться цим у соцмережах: