Інформаційне повідомлення

Конституція України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами. З цією метою Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». На підставі даної постанови при районній державній адміністрації створюється громадська рада, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники зареєстрованих в установленому порядку та таких, що провадять діяльність на території України громадських об’єднань, релігійних організацій, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства).

Строк повноважень складу громадської ради – два роки. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Установчі збори, які будуть формувати громадську раду при районній державній адміністрації відбудуться 4 березня 2019 року о 14.00 год., в залі засідань районної ради за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул. Чорновола,3 (адмінбудівля). Прийом документів для участі в установчих зборах проводиться до 4 лютого 2019 року, щодня з 9.00 год. до 16.00 год.(крім святкових і вихідних).

Зі зразками даних документів та додатковою інформацією з цього питання можна ознайомитись в розділі «Громадянське суспільство» офіційного веб-сайту райдержадміністрації або отримати за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул.Чорновола,3 (приміщення райдержадміністрації), каб. 208. Довідки за телефоном 4-21-16.
Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

Чи платитимуть жителі Підлипецької та Струтинської сільрад за воду?

25 січня 2019 року на виконком Львівської міської ради вирішив відтермінувати процес вилучення сіл Золочівського району (Підлипецька та Струтинська сільські ради) із зони депресійної лійки на наступні півроку (до 1 липня 2019 року) до з’ясування усіх процесуальних моментів. Про це інформують у прес-службі УКРОП Львівщина. “Це рішення прийняли на основі […]