Інформація…

Інформація про умови участі громадян у завершенні будівництва багатоквартирних житлових будинків з високим ступенем будівельних готовностей за підтримки держави

Регіональна програма будівництва (придбання) доступного житла у Львівській області на 2010-2017 роки передбачає на першому етапі отримання доступного житла за рахунок підтримки державою завершення будівництва багатоквартирних житлових будинків з високим ступенем будівельної готовності на наступних умовах.

Програма передбачає здешевлення вартості житла для громадян за рахунок державної субсидії на 30% від нормативної вартості за квадратний метр площі.

  • Громадянин сплачує 70% вартості доступного житла, яка визначається як вартість будівництва 1 кв.м. загальної площі доступного житла в регіоні згідно з проектно-кошторисною документацією, що відповідає державним будівельним нормам. (Львівщина – 5 148 грн. 1 кв.м).
  • Право на надання підтримки мають громадяни, які перебувають на обліку як такі, що потребують покращення житлових умов та середньомісячний дохід яких разом з членами їх сімей з розрахунку на одну особу не перевищує за Даними Держкомстату чотирикратного розміру середньомісячної заробітної плати в регіоні.
  • Державна підтримка надається з розрахунку не більше 21 кв.м. загальної площі житла на одну особу та додатково на 10,5 кв. м на сім’ю.

Решта вартості площі житла, що перевищує норму, сплачується громадянином за ринковою вартістю, визначену договором про будівництво.

Участь в програмі беруть об’єкти, що мають ступінь готовності не менш 70% та будуть введені в експлуатацію у цьому році.

Фінансування програми здійснюється через Регіональне управління фонду ДСФУ ‘‘Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву’’

До компаній-забудовників Фонд висуває дуже жорсткі умови, що унеможливлює перетворення об’єктів програми у довгобуди. Фахівці Фонду ретельно перевіряють документацію компаній та відбирають до участі у програмі лише ті об’єкти, які гарантовано будуть введені в експлуатацію у встановлені терміни.

Участь у програмі можуть взяти громадяни, які зареєстровані у державній черзі на поліпшення житлових умов (довідки надаються в міських, селищних та сільських радах в залежності від місця реєстрації), та мають змогу сплатити 70% від нормативної вартості житла. Придбати житло можна в будь-якому районі Львівської області, не обов’язково за місцем реєстрації.

Учасники програми мають право отримати кредит Ощадбанку з відсотковою ставкою 16% на термін 20 років на весь обсяг внеску у завершення будівництва квартири або частково.

За матеріалами: http://zolochiv-rada.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська школа № 1

Поділіться цим у соцмережах: