Інформація про виконані заходи щодо запобігання корупційним проявам в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі

pensjneНа виконання вимог законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 — 2017 роки”, наказу Пенсійного фонду України від 14.04.2015 №63 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік” та з метою вжиття заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики, в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі затверджено заходи щодо усунення корупційних ризиків на 2015 рік.
З метою реалізації державної програми з виконання Антикорупційної стратегії в управлінні забезпечується здійснення якісного добору та розстановки кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору, їх об’єктивної атестації, оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань, реалізацію планових завдань, спрямованих на оцінку та усунення (мінімізацію) корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушень.
Згідно зі статтею 45 Закону України “Про запобігання корупції” та статті 13 Закону України “Про державну службу” всіма державними службовцями управління Фонду у встановлений строк подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. Копії декларацій у строки встановлені Законом надіслані до Державної фіскальної служби України.
Особлива увага приділяється питанню виявлення конфлікту інтересів та його усуненню. Зокрема, з державними службовцями управління проведено роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхи його врегулювання.
Управлінням Фонду забезпечується оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України відповідно до Закону України “Про здійснення державних закупівель”.
У вересні місяці при здійсненні прийому громадян спеціалістами громадської приймальні управління надавалися анкети «таємного покупця» для анонімного анкетного опитування відвідувачів щодо роботи спеціалістів Фонду.
Протягом 2015 року державні службовці управління до відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувались.

Перший заступник начальника
управління ПФУ в Золочівському районі Галина Лазорчик

Залишити відповідь

Next Post

ТРЕНІНГ У ЛЬВОВІ. ВІД ДІАЛОГУ ДО СПІВПРАЦІ: ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ ОЧИМА БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН

Реформа освіти: час єднатися Під таким гаслом 28 жовтня 2015 року у Львові відбувся семінар-тренінг для директорів шкіл та представників батьківської громади на базі ЛОІППО. Захід організовано Благодійним фондом «Інститут розвитку освіти» в рамках проекту «Громадянська підтримка освітньої реформи в Україні» і на Львівщині проводився уперше. Представниками Золочівського району стали […]