Інформація про стан доріг

dorogaВнаслідок складних погодних умов продовж 29 березня 2013 року пов’язаних із проходженням по території області циклону, що супроводжувався опадами у вигляді снігу та сильним вітром на окремих ділянках міжнародної автомобільної дороги державного значення Київ-Чоп в Бродівському та Буському районах виникли перешкоди для руху автотранспорту.Повідомляє прес-служба ДСНС.

З 16.00 год. 29 березня 2013 року підрозділами Управління ДАЇ ГУМВС України у Львівській області було тимчасово обмежено рух автотранспорту на ділянках – 449-459 км (Суходоли-Підгірці) та 465-473 км (об’їзна Олесько-Йосипівка).

Станом на 06.00 год. 30 березня 2013 року рух на автодорогах державного значення забезпечений у два напрямки.

На дорогах місцевого значення відсутній або затруднений доїзд до 91 населеного пункту, з них повністю до 73 населених пунктів та частково до 18:

– Бродівський район – 35 повністю та 12 частково;

– Золочівський район – 35 повністю та 6 частково;

– Радехівський район – 3 повністю.

В результаті відключення ліній електропередач без електропостачання залишилось 15 населених пунктів, з них 13 повністю та 2 частково (Бродівський район – 7 повністю, Золочівський район – 5 повністю та 1 частково, Перемишлянський район – 1 повністю та 1 частково.

Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління під час ліквідації стихії, зосередженні на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям.

В ніч з 29 на 30 березня підрозділами ДСНС України здійснено буксирування 103 автотранспортних засобів в тому числі 3 автобуса, надано допомогу 207 особам.

Всього до виконання аварійно-рятувальних робіт від підрозділів ДСНС України, які дислокуються на території Львівської області було залучено – 99 чол. та 29 од. техніки.

Від МО України залучено 4 од. техніки та 11 чоловік особового складу, якими здійснено буксирування 5 автомобілів.

Залишити відповідь

Next Post

Бесіда з психологом Терезою Гевко (відео)

Психологія у нашому житті як і інші речі відіграє надзвичайно велику роль. Із психологією ми стикаємося кожен день у процесі нашої життєдіяльності – коли працюємо, відпочиваємо, спілкуємося з друзями, родичами. Нам приємно було дізнатися, що у Золочеві є практикуючий психолог. Тому, ми вирішили познайомитися із психологом Терезою Гевко та ближче […]
Золочів.нет