Інформація про стан доріг та проїздів на території Львівської області

dorogaВнаслідок складних погодних умов продовж 14-16 березня 2013 року (випаданням значної кількості опадів у вигляді снігу та снігові перемети через сильний вітер) відбулось ускладнення автомобільного сполучення у всіх районах та містах області та на автомобільних дорогах міжнародного та державного значення. Про це повідомляє ДСНС України.
Станом на 07.00 год на автодорогах області державного значення рух автомобільного транспорту забезпечено, (на ділянці автодороги Ковель – Жовква в районі н.п. Войславичі Сокальського району рух здійснюється тільки легковим автотранспортом).
На автодорогах місцевого значення відсутнє автотранспортне сполучення (або утруднене сполучення) з 307 населеними пунктами, відсутній доїзд до 210 населених пунктів. Утруднено доїзд до 97 населених пунктів.
Через пошкодження в електричних мережах без електропостачання залишаються 7 населених пунктів повністю та 1 частково. Без електрозв’язку залишаються 10 населених пунктів.
Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління під час ліквідації стихії, зосередженні на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям.
До виконання аварійно-рятувальних робіт від Головного управління залучено 172 чоловіка особового складу та 57 од. техніки, 32 оперативно-мобільні групи.

Читайте також:

Золочів засипало снігом (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Золочiвська МДПI проводить практикум

Золочiвська МДПI 20 березня 2013 року з 11.00 год. до 12.30 год. в примiщеннi МДПI (вул. Лермонтова,1, Громадська приймальня) проводить практикум на тему: “Порядок заповнення декларації про майновий стан та доходи”. Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю. Поділіться цим у соцмережах: