Інформацію щодо повторного формування сертифікатів за електронним запитом можна отримати в АЦСК ІДД ДФС

Буське управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, детальну інформацію щодо повторного формування сертифікатів за електронним запитом розміщено на офіційному інформаційому ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС) за посиланням https://acskidd.gov.ua/cer_elektr_zap.
Для отримання інформації щодо повторного формування сертифікатів за електронним запитом платнику необхідно завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1 в розділі «Програмне забезпечення» (https://acskidd.gov.ua/program_obespech).
Додатково, усім клієнтам АЦСК ІДД ДФС рекомендовано переглянути відеоінструкцію по повторному формуванню сертифіката за електронним запитом (https://www.youtube.com/watch?v=abVjwGuWZSU). Також детальний опис по роботі нового сервісу та перелік можливих помилок розміщено у відповідних розділах «Настанови користувача».
Слід зазначити, що сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:
– чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);
– незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);
– особистий ключ доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Cектор організаційного забезпечення

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Світлани Івашків

Святкує своє 55-річчя Світлана Івашків з села Підлипці. Дорогу доньку, дружину, маму, бабусю вітають мама Галина, чоловік Йосип, дочка Наталя з чоловіком Романом, син Ігор з дружиною Надією, внучка Вікуся. З ювілеєм шлем своє вітання: Здоров’я Вам міцного, як граніт, А ще – усі найкращі побажання На многих, многих, довгих […]