Імплементацію угоди Україна-ЄС в частині ЗВТ відкладено на рік

EURІмплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС в частині зони вільної торгівлі відкладена до 31 грудня наступного року. До цього часу ЄС продовжить односторонні преференції для України. Про це повідомив єврокомісар з питань торгівлі Карел Де Гюхт за результатами трьохсторонньої зустрічі у Брюсселі. Повідомляє Громадське ТБ.

Таким чином, українські товари постачатимуться на європейський ринок без мит. Натомість мита на європейські товари, які продаються в Україні, зберігаються.

Підкреслимо, що мова йде про відкладення імплементації не всієї Угоди, а лише її четвертого розділу. Як відомо, цей розділ є дуже важливим, оскільки він стосується питань торгівлі.

Нагадаємо, що сьогодні в Брюселі відбулася тристороння зустріч на рівні Україна-ЄС-Росія.

Джерело: Громадське ТБ


Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському територіальному центрі відбулося свято квітів (відео)

У Золочівському територіальному центрі 10 вересня відбулося свято квітів під назвою “Господь дарує нам красу природи” . На запрошення культ-організатора Галини Володимирівни Андрис прибули волонтери Ясеновецького НВК . Директор НВК Рак Михайло Михайлович, вручив усім присутнім букети квітів. Побажав міцного здоров’я , мирного неба, природної краси. Із вдячністю до директора […]