Іллєнко: Яценюк намагається брехнею відвернути увагу від корупції свого уряду

ilenko8 квітня 2015 року народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Іллєнко, виступаючи у парламенті, відреагував на безпідставні звинувачення нардепа від “Народного Фронту” Антона Геращенка. Націоналіст наголосив, що уряд має нести відповідальність за корупційні зловживання, а не забалакувати проблему та міняти тему, звинувачуючи інших.

“Згадаймо відео, на якому Арсеній Яценюк розповідає, що Азаров для нього – приклад великого державного мужа. Згадаймо, що Яценюка вперше на посаду Прем’єр-міністра запропонував Янукович. Йдуть недолугі звинувачення, мовляв хтось пов’язаний із Фірташем-Льовочкіним, – це абсурд. Я особисто за усе своє життя бачив Фірташа лише по телевізору, а Льовочкіна тільки у парламенті. Варто спитати: а Яценюк скільки разів спілкувався з цими особами, особливо у час перебування в опозиції? Хай розповість, яку роль зіграв Фірташ у становленні Яценюка як політика і його політичному зростанні.


Залишити відповідь

Next Post

Командир військової частини "погорів" на хабарі за тушонку

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Служби безпеки України в ході розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України затримано командира однієї з військових частин Міністерства оборони України після одержання ним неправомірної вигоди у розмірі 57 тис грн від директора однієї з комерційних […]