ІІ Літня Академія «Демократія у школі»

У співпраці з Міністерством національної освіти Польщі, Центром розвитку освіти Польщі, Європейським центром Вергеланд і Радою Європи 9-16 липня 2011 року у Варшаві проходила ІІ Літня Академія «Демократія у школі». Учасниками академії були представники закладів освіти  Молдови, Вірменії, Грузії, Фінляндії, Росії, Польщі та України.

Галина Фурман, заступник директора львівської гімназії «Престиж», Ірина Синя та Христина Левицька, методисти кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представляли  Україну на ІІ літній академії «Демократія у школі».

Українська команда, як і кожна команда-учасниця, презентувала школу, розробила план дії школи, направлений на виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини (ВДГ/ОПЛ) у співпраці зі всією громадою школи (учні, вчителі, батьки, партнери).

Літня академія розширила знання учасників і їх розуміння виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини, а також представила і обговорила відповідні концепції; ознайомила із прикладами різних форм втілення виховання демократичного громадянства і освіти в області прав людини (ВДГ/ОПЛ); надала підтримку учасникам під час проведення аналізу у складанні плану розвитку представлених шкіл у сфері ВДГ/ОПЛ; стимулювала учасників для подальшого розвитку ВДГ/ОПЛ у школах і практичного обміну, а також буде підтримувати налагоджену під час академії співпрацю між школами і місцевими громадами в Європі.

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

Лелека, чорногуз, бусол, бузько, бусьок...

Давній зв’язок лелеки з людиною відображений у народній творчості, у численних географічних топонімах, прізвищах, на гербах і емблемах багатьох країн світу. Так, в Україні є прізвища Чорногуз і Лелеченко; річки та струмки Бузьків Яр, Гайстрова Струга, Лелечий потік, Лелечиха,Чорногузка; села Боцянівка, Лелеківка, Чорногузи. У Німеччині, Австрії, Італії, на заході Франції є чимало поселень та вулиць у містах, які носять «лелечі» назви. В Італії […]