Ідеї ​​оформлення інтер’єру в сучасному стилі

Сучасний інтер’єр радикально відрізняється від класичних дизайнерських напрямів. Його девіз — функціональність, помножена на мінімалізм. Фраза «Все геніальне — просто» ідеально підходить для його опису. Основними представниками такого інтер’єру є лофт, хай-тек, індастріал. Вони дуже схожі між собою та несуть основну ідею: відмовитися від химерності, незграбності, нагромадження предметами та яскравими кольорами. Про особливості сучасного дизайну поговоримо далі.

Функціональність та практичність

Тут не може бути громіздких «пилозбірників» у вигляді розкішних диванів із купою подушок. Кожна деталь відрізняється користю та акуратністю. У тренді вироби-трансформери: наприклад, ліжка-книжки, які перетворюються на двоспальне місце для відпочинку або збираються, звільняючи місце для дружніх посиденьок. Вітається гра фактур і відтінків. Якщо йдеться про побутову техніку, правило зберігається:

  1. у ванній може стати в пригоді пральна машина Мілле на сайті АЛЛО — вбудованого типу або з компактним формфактором;
  2. на кухні гарний вигляд матиме монохромний холодильник з електронним дисплеєм та інтегрована духова шафа;
  3. у вітальні доречні настінні спліт-системи та ультратонкі телевізори.

Будь-який пристрій має максимально вписуватися в загальну концепцію інтер’єру та не мати складного дизайну.

Простота форм та гармонія в кожній лінії

Сучасний стиль передбачає вільний простір із мінімальною кількістю декору, а також відмову від хитромудрих конструкцій і рішень. Прості, рівні, прямі лінії, спокійні кольори, мінімалізм у кожній деталі — саме таким видається хай-тек. Весь дизайн визначений однаковою структурою, а речі розміщуються на своїх місцях. Кутасті форми, графічні лінії, немов під лінійку, дозволяють створити універсальну, лаконічну, стильну обстановку. Меблі також мають бути розставлені з урахуванням особливостей простору та не заважати пересуванню.

Спокій у палітрі кольорів

Жодних зухвалих відтінків салатового, малинового, пурпурового тощо. Нейтральні кольори, помножені на монохромне оздоблення, — найкраще рішення для сучасного стилю. Необов’язково це має бути суто білий, бежевий, пастельні тони. Можна пограти зі складовими градієнтами, розбавити суворість цікавими півтонами та оригінальними фактурами. Втім, основне місце все одно заведено відводити класичному кольору свіжого снігу.

Кам’яні акценти

Урбаністична спрямованість стилю індастріал та подібних передбачає використання хромованих поверхонь, деталей із вітражного скла та дорогого мармуру. Поєднання таких різних текстур надає приміщенню особливу жвавість і динаміку. У тренді — комбінація бетонних плит та глянсового покриття. Такі ідеї чудовий вигляд мають у лофтах, багаторівневих квартирах-студіях, але можуть бути застосовані й у звичайному житловому будинку. Найчастіше так прикрашається вітальня або ванна кімната, доповнена оригінальними фігурними освітлювальними приладами.

Next Post

Найбільш згубна хвороба для садів - шарка слив (відео)

Продовжуємо проєкт НПП “Північне поділля” у співпраці із ГО “Золочів.нет”. Старший науковий співробітник відділу науки НПП «Північне Поділля» Володимир Баточенко розповість глядачам про хворобу, яку спричинює вірус віспи слив – шарка слив. Цей вірус поширюється із зараженими прищепним та посадковим матеріалом, із хворою кореневою паростю, насінням та комахами-переносниками – попелицями. Шарки сливи […]